Laukos
Graudkopība

“Latraps” par 630 000 eiro būvēs graudu torņus Saldū0


“Latraps” ģenerāldirektors Edgars Ruža.
“Latraps” ģenerāldirektors Edgars Ruža.
Foto: LETA

Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība “Latraps” plāno ieguldīt 630 000 divu graudu uzglabāšanas tvertņu būvniecībā, kas atradīsies kooperatīva Saldus graudu pirmapstrādes kompleksā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Graudu pirmapstrādes kompleksa otrās kārtas būvdarbus plānots veikt līdz šā gada 15.jūlijam. Investīciju projekta realizācijai iecerēts piesaistīt finansējumu Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma “Investīcijas materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās”.

“Latraps” izsludinātajā iepirkumā par graudu pirmapstrādes kompleksa otrās kārtas būvdarbiem pretendenti var pieteikties līdz šā gada 7.martam.

Jau vēstīts, ka “Latraps” plāno ieguldīt apmēram septiņus miljonus eiro graudu pirmapstrādes kompleksu būvniecībā Saldū un Daugavpilī. “Latraps” valdes priekšsēdētājs Edgars Ruža pagājušā gada janvārī teica, ka objektu īstenošana ir sadalīta vairākās attīstības fāzēs.

Tāpat ziņots, ka “Latraps” apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.jūlija līdz 2018.gada 30.jūnijam, bija 222,646 miljoni eiro, kas ir par 20% vairāk nekā finanšu gadu iepriekš, savukārt kooperatīva peļņa saruka par 26,8% – līdz 1,024 miljoniem eiro.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Latraps” ir reģistrēts 2000.gadā. Tā pamatdarbība ir biedriem nepieciešamo lauksaimniecības izejvielu un viņu izaudzētās produkcijas tirdzniecība, graudu un rapšu pirmapstrāde.

LA.lv