Laukos

“Latraps” par septiņiem miljoniem eiro būvēs jaunus graudu torņus Saldū un Daugavpilī0

Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība “Latraps” plāno ieguldīt apmēram septiņus miljonus eiro graudu pirmapstrādes kompleksu būvniecībā Saldū un Daugavpilī, sacīja kooperatīva ģenerāldirektors Edgars Ruža.

“Šobrīd būvējam pirmapstrādes kompleksu Saldū, un pašlaik sākam arī pirmapstrādes kompleksa būvniecību Daugavpilī,” sacīja Ruža, piebilstot, ka abu kompleksu būvniecībā kopumā plānots ieguldīt apmēram septiņus miljonus eiro.

Objektu īstenošana ir dalīta vairākās attīstības fāzēs un abu pirmapstrādes kompleksus daļēji iecerēts pabeigt vai to būvniecības pirmos posmus realizēt līdz šā gada graudu ražas sezonas sākumam.

Jau ziņots, ka pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2016.gada 1.jūlija līdz 2017.gada 30.jūnijam, “Latraps” strādāja ar 185,504 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 18,9% mazāk nekā iepriekšējā finanšu gadā, savukārt kooperatīva peļņa sarukusi par 1,8% – līdz 1,399 miljoniem eiro.

“Latraps” reģistrēta 2000.gadā. “Latraps” pamatdarbība ir biedriem nepieciešamo lauksaimniecības izejvielu un viņu izaudzētās produkcijas tirdzniecība, graudu un rapšu pirmapstrāde.
Vairāk par kooperatīvu lasiet šeit

LA.lv