Laukos
Bizness

“Latvijas balzams” dividendēs plāno izmaksāt 7,496 miljonus eiro 0


AS “Latvijas balzams”
AS “Latvijas balzams”
Foto-LETA

Alkoholisko dzērienu ražotājs AS “Latvijas balzams” dividendes no pagājušajā gadā gūtās peļņas un no iepriekšējo gadu nesadalītās peļņas plāno maksāt vienu eiro par akciju, liecina kompānijas sniegtā informācija biržai “Nasdaq Riga” par akcionāri kārtējās sapulces lēmumu projektiem.

Kopumā dividendēs plānots izmaksāt 7 496 900 eiro, tajā skaitā no 2016.gada peļņas dividendēs paredzēts izmaksāt 7 472 039 eiro, bet no iepriekšējo gadu nesadalītās peļņas dividenžu izmaksai plānots novirzīt 24 861 eiro. Par dividenžu aprēķina datumu paredzēts noteikt 2017.gada 28.jūliju, bet par dividenžu izmaksu datumu – 4.augustu.

Par dividenžu izmaksu “Latvijas balzama” akcionāri lems kārtējā sapulcē 28.jūnijā. Tāpat akcionāru kārtējā sapulcē plānots iepazīties ar valdes un padomes ziņojumiem, kā arī zvērināta revidenta atzinumu par 2016.gadu, apstiprināt 2016.gada pārskatu, ievēlēt revidentu 2017.gada pārskatu revīzijai un noteikt revidentam atlīdzību, kā arī paredzēts ievēlēt revīzijas komiteju un noteikt revīzijas komitejai atlīdzību.

“Latvijas balzama” apgrozījums pagājušajā gadā bija 75,72 miljoni eiro, kas ir par 2,6% vairāk nekā 2015.gadā.

“Latvijas balzams” kopš 2014.gada oktobra iekļauts holdinga kompānijā “Amber Beverage Group”, kas tika izveidota, starptautiskajai alkoholisko dzērienu kompānijai “SPI Group” apvienojot Baltijas uzņēmumus – “Latvijas balzamu”, dzērienu izplatītājus “SPI Distribution Latvia”, “SPI Distribution Estonia” un “Bennet Distributors” Lietuvā, specializēto dzērienu veikalu ķēdi “Latvijas balzams veikali” Latvijā un “Darija” Lietuvā. “Amber Beverage Group” dibinātāja un 100% daļu īpašniece ir Nīderlandē reģistrētā kompānija “S.P.I. Regional Business Unit B.V.”. “Latvijas balzama” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

LA.lv
MG
Mārīte Gailīte
Laukos
Dzīvā mulča? Jaunas tehnoloģijas nezāļu ierobežošanai biosaimniecībās
12 stundas
LE
LETA
Laukos
“Brīvā viļņa” akciju atpirkšanas obligātajā piedāvājumā cena plānota 0,87 eiro par akciju
12 stundas
LA
Laukos.lv
Laukos
Viedoklis. Alus nozarē nav pamata pārmērīgam optimismam
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Tiešām ir tik slikti? LA pārbauda jauno televīziju piedāvājumu
4 stundas
LE
LETA
Sports
KHL atsākas aizraujoši: Daugaviņam 1+2, divi “hat trick”, SKA ieiet vēsturē
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bordāns nosauc jaunās valdības prioritātes
7 stundas
AG
Andris Grīnbergs
Latvijā
Vai Dziesmu un deju svētku biļetes būtu jāsadala izlozē?
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Ceļā pēc dzimšanas dienas kūkas traģiski iet bojā pāris. Meita nespēj noticēt policistu sacītajam
3 stundas