Laukos
Bizness

“Latvijas balzams” izlaiž liminētu Līgo svētku upeņu balzama sēriju0

Publicitātes foto

Vasaras saulgriežus sagaidot, “Latvijas balzams” uzsāk ražot “Rīgas Melnā balzama upeņu” īpašo vasaras sēriju. Šī ir limitētā dzēriena partija, kas veidota ar Līgo svētku noskaņās ieturētu tematisku etiķeti ar ugunskuru, papardēm un ozolu zariem.

Zīmola vadītājs Latvijā Ģirts Liniņš (“Amber Distribution Latvia”) stāsta, ka limitētas sērijas dzērieni var atšķirties gan ar etiķeti, kas tiek veltīta kādam īpašam notikumam, gan ar garšas niansēm, un tas ir viens no veidiem, kā zīmoli uzrunā patērētājus.

Upeņu balzamu “Latvijas balzams” sāka ražot 2009. gadā, un tieši savas izteiktās svaigo ogu garšas dēļ ir populārākais dzēriens Balzamu sērijā kā vietējā, tā arī eksporta tirgos. Vairāk nekā 75% no saražotā dzēriena apjoma tiek realizēti Latvijā.

Kā liecina dati, “Rīgas Melnais balzams” ir pirktākais stiprā alkohola zīmols Latvijā – dzēriena pārdošanas apjomi pašmāju tirgū 2016. gadā auga par 6%, un arī šī gada 1.ceturksnis uzrādīja 7% pieaugumu pret attiecīgo pagājušā gada periodu. Arī balzama pārdošanas apjomi pasaulē pērn uzrādīja 20% pieaugumu.

“Rīgas Melnā Balzama” līnijas dzērieni kā garšas, tā sastāva ziņā ir lieliska dažādu kokteiļu sastāvdaļa. Balzams ir iekļauts arī Pasaules bārmeņu čempionāta finālā kā viens no dzērieniem, kuru pasaules labākie miksoloģijas meistari izmanto, radot savus kokteiļus. Šā gada Igaunijas bārmeņu čempionāta labākā bārmene uzvaru nacionālā konkursā ieguva ar kokteili, kas tika gatavots uz “Rīgas Melnā balzama upeņu” bāzes.

LA.lv