Laukos
Bizness

“Latvijas balzams” noslēdz darījumu ar “Luminor bank” par nodrošinājumu 3,6 miljonu eiro apmērā0


 .
.
Andas Krauzes foto

Dzērienu ražotājs AS “Latvijas balzams” ir noslēdzis darījumu ar AS “Luminor bank” par nodrošinājumu sniegšanu Luksemburgā reģistrētās kompānijas “Amber Beverage Group Holding S.a.r.l” saistību pastiprināšanai Austrālijas uzņēmuma “Think Spirits Pty” iegādes darījuma ietvaros 3,6 miljonu eiro apmērā, liecina kompānijas sniegtais paziņojums biržai “Nasdaq Riga”.

Uzņēmuma ieskatā Austrālijas tirgus ir viens no perspektīvākajiem jaunajiem tirgiem, tādējādi kompānija ir ieinteresēta, lai Austrālijā darbotos spēcīgs distribūcijas uzņēmums, izmantojot sinerģiju uzņēmuma ražotās produkcijas pārdošanas veicināšanai Austrālijā un radot papildus ienākumus.

Jau ziņots, ka Baltijas reģiona lielākais alkoholisko dzērienu ražotājs, izplatītājs, loģistikas nodrošinātājs un mazumtirgotājs “Amber Beverage Group” panācis vienošanos ar “Think Spirits Australia” akcionāriem par uzņēmuma lielākās daļas iegūšanu.

“Amber Beverage Group” pārstāji iepriekš skaidroja, ka “Think Spirits” ir viens no lielākajiem neatkarīgajiem alkoholisko dzērienu izplatītājiem Austrālijā ar augstu reputāciju “premium” zīmolu tirgū. Plānots, ka “Think Spirits Australia” lielākās daļas iegūšanas process noslēgsies 2018.gada maijā.

“Amber Beverage Group” izveidota, starptautiskajai alkoholisko dzērienu kompānijai “SPI Group” apvienojot Baltijas uzņēmumus – “Latvijas balzamu”, dzērienu izplatītājus “Amber Distribution Latvia”, “Amber Distribution Estonia” un “Bennet Distributors” Lietuvā, specializēto dzērienu veikalu ķēdi “Latvijas balzams veikali” Latvijā un “Darija” Lietuvā. “Amber Beverage Group” dibinātāja un 100% daļu īpašniece ir kompānija “Amber Beverage Group Holding S.ar.l.”.

“Latvijas balzama” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

LA.lv