Laukos
Dārzeņi un augļi

Latvijas biškopji Eiropas mēroga akcijā skolās un bērnudārzos popularizēs medu0

Foto: LETA

Latvijas biškopji šodien piedalīsies Eiropas mēroga akcijā, skolās un bērnudārzos popularizējot biškopības produktus, informēja Latvijas Biškopju biedrībā.

Latvijas biškopji iesaistīsies Eiropas mēroga akcijā “Eiropas medus brokastis” (“European Honey Breakfast”) un nodrošinās tuvākajās skolās un bērnudārzos bezmaksas medus degustāciju, stāstot par medu, bitēm un bišu nozīmi apputeksnēšanā un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanā.

Eiropas Savienības dalībvalstīs šī akcija notiek ik gadu novembra trešajā piektdienā, un šogad tā norisināsies 13.reizi, savukārt Latvijā akcija notiek kopš 2014.gada.

Pasākumā biškopis Ilmārs Jargāns dosies uz Rīgas 6.vidusskolu, Ludoviks Dombrovskis – uz Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolu, Andis Titorenko – uz Rīgas 71.vidusskolu, Rīgas Čiekurkalna pamatskolu, Rīgas Kultūru vidusskolu, Jānis Vainovskis – uz Rīgas 65.vidusskolu, Rīgas 49.vidusskolu, Rīgas Ēbelmuižas pamatskolu, Sandris Akmans – uz Rīgas Purvciema vidusskolu, Rīgas 3.arodskolu, Rīgas Klasisko vidusskolu, Simona Putniņa – uz Rīgas Teikas vidusskolu, bet Guntars Liepiņš – uz Rīgas 25.vidusskolu.

Savukārt Jelgavā Līga Pridāne dosies uz pirmskolas izglītības iestādi (PII) “Kāpēcīši”, Ineta Nasira – uz PII “Pasaciņa” un PII “Gaismiņa”, bet Jānis Liepnieks – uz PII “Vārpiņa.

Dobelē biškopji Andis Krieviņš un Kaspars Krūmiņš dosies uz PII “Zvaniņš”, bet Iecavā biškope Anna Tiesnese apmeklēs Iecavas pamatskolu un Iecavas vidusskolu.

Savukārt uz Valles pamatskolu dosies Dace Griķe, uz Vecsaules pamatskolu – Oskars Spalis. Tikmēr Delzavas pamatskolu apmeklēs Olga Baņukalne, uz Siguldas 1.pamatskolu dosies Alda Hāne, bet uz Siguldas PII “Tornīši” un PII “Pasaciņa” – Kristīne Kristjansone.

Latvijas biškopji viesosies arī izglītības iestādēs Augšlīgatnē, Valmierā, Trikātā, Straupē, Bērzaunē, Alojā, Palsmanē, Kandavā, Zantē, Talsos, Vandzenē, Pūņos, Ventspilī, Liepājā, Pāvilostā, Kapsēdē, Rucavā, Padurē, Aizputē, Salā, Viesītē, Sūnā, Krustpilī, Jēkabpilī, Daugavpilī, Līvānos, Špoģos, Rēzeknē un Raudā.

LA.lv
LA
Laukos.lv
Laukos
PVD atgādina par nepieciešamību vakcinēt mājdzīvniekus pret trakumsērgu
2 dienas
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
“Jaunpils pienotavas” valdi atstāj Raimonds Misa
2 dienas
LA
Laukos.lv
Laukos
Apbalvoti konkursa “Sakoptākais mežs” uzvarētāji
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
FOTO, VIDEO: Atvadās no akadēmiķa Jāņa Stradiņa 1
5 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Mati ceļas stāvus, uzzinot, ka emigrējuši jau esot 600 tūkstoši… 3
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Svētdien Latvijā būs gaišāks laiks: jaunākā prognoze
6 stundas
LE
LETA
Sports
Ankipāns: Par vēlu atradām savu spēli
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Britu ministrei bažas par Krievijas mēģinājumiem ietekmēt priekšvēlēšanu kampaņu
4 stundas