Laukos
Bizness

“Latvijas Finieris” paplašina valdes sastāvu0

Foto: LETA

AS “Latvijas Finieris” akcionāri 12.maija sapulcē pieņēmuši lēmumu palielināt uzņēmuma valdes locekļu skaitu no pieciem uz sešies, par jauno valdes locekli apstiprinot rūpnīcas “Lignums” direktoru Māri Būmani, portālu laukos.lv informēja uzņēmumā.

Būmanim uzticēta Produktu attīstības padomes vadība.

Savukārt sakarā ar padomes locekļa Andra Pucēna došanos pensijā, no četriem līdz trim samazināts “Latvijas Finieris” padomes locekļu skaits. Uzņēmuma padomē turpina strādāt tās priekšsēdētājs Uldis Biķis, viņa vietnieksJuris Matvejs, kā arī padomes loceklis Jānis Staris.

Jau vēštīts, ka koncerns 2016. gadā sasniedza 213,4 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9% vairāk, nekā 2015. gadā, savukārt pārdotais saplākšņa apjoms pieauga līdz 260 000 kubikmetriem.

“Latvijas Finieris” pamatdarbība ir bērza saplākšņa ražošana, pārdošana, produktu attīstība un saistīto pakalpojumu sniegšana klientiem. Citi nozīmīgākie koncerna darbības veidi ir plātņu materiālu tirdzniecība, mežsaimniecība un mežizstrāde, kā arī sintētisko sveķu un fenola filmu ražošana.

“Latvijas Finieris” eksportē aptuveni 95% no saražotā saplākšņa, ko pārdod vairāk nekā 60 valstīs (nozīmīgākās – Lielbritānija, Vācija, Francija, Itālija, Nīderlande un Turcija).
Bērza saplāksni izmanto dažādās jomās: celtniecībā – iekšējām un ārējām sienām, grīdām, sastatnēm, platformām, betonēšanas veidņiem; transporta industrijā – treileru, autobusu un mikroautobusu grīdām, treileru sienu un griestu apšuvumam; kuģu būvē.

LA.lv