Piens, Veikalā un tirgū

Latvijas iedzīvotāju piena produktu izvēli nosakot akcijas

Latvijas iedzīvotāji piena produktus joprojām izvēlas galvenokārt, sekojot akcijām un dodot priekšroku precēm, kuras konkrētajā brīdī iespējams nopirkt lētāk, teica piena pārstrādes uzņēmuma AS “Lazdonas piensaimnieks” valdes priekšsēdētāja Elvīra Utināne.

“Latvijas iedzīvotājiem ir tendence visu pirkt, vadoties pēc akcijām. Tā bija pagājušogad un, par nožēlu, tā ir arī šogad,” norādīja Utināne, piebilstot, ka šāda tendence ir vērojama, neraugoties uz ekonomikas izaugsmi, algu kāpumu un citiem faktoriem, kam teorētiski vajadzētu pozitīvi atsaukties uz iedzīvotāju maciņiem.

Utināne arī pastāstīja, ka “Lazdonas piensaimnieks” šogad nav paplašinājis produktu portfeli, taču radījis jaunus iepakojumus jau esošajiem produktiem.

Pēc viņas sacītā, ir grūti prognozēt, kāds piena pārstrādes uzņēmumiem būs nākamais gads, bet “Lazdonas piensaimnieks” mērķis ir stabili pastāvēt vietējā tirgū.

Jau ziņots, ka “Lazdonas piensaimnieks” pērn strādāja ar 5,439 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,8% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa vairākkārt pieauga un bija 86 359.

“Lazdonas piensaimnieks” ir reģistrēts 1993.gadā. Kompānija pieder uzņēmumam “Stars-93” (19,71%) un 19 privātpersonām, tostarp tās lielākajai līdzīpašniecei Elvīrai Utinānei (41,74%). Uzņēmuma pamatkapitāls ir 38 680 eiro. Uzņēmuma pamatdarbība ir piena savākšana, pieņemšana, pārstrāde, saražotās produkcijas loģistika, mazumtirdzniecība, kā arī vairumtirdzniecība un ēdināšanas servisa pakalpojumi.

3 Komentāri

  1. Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 20 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. https://goo.gl/bwjgTL

  2. Ar visām akcijām bezjēgā mums viss dārgi.Nu neko,atbalstām kaimiņu zemi! Tomēr forši ,ka euro zona!
    Ir vērts aizripot līdz leišiem,sapirkties.
    Kā novēroju veikalu stāvlaukumos- brīvdienās,katra 2 mašīna lv!!!
    Kur tas suns aprakts?

Pievienot komentāru