Laukos
Politika

Latvijas lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības kamera cerīgi skatās uz Gerharda darbu0


Dins Cielavs.
Dins Cielavs.
Foto: Timurs Subhankulovs

Latvijas lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības kamera cerīgi raugās uz zemkopības ministra Kaspara Gerharda (VL-TB/LNNK) darbu šajā amatā, atzina organizācijā.

Kameras valdes priekšsēdētājs Dīns Cielavs pastāstīja, ka zemkopības ministrs ceturtdien, 8.augustā, piedalījās kameras valdes sēdē, kurā tostarp puses pārrunāja Eiropas Savienības (ES) Kopējo lauksaimniecības politiku. Kameras biedri vēlējās uzzināt arī ministra viedokli par reģionālo reformu un pārrunāt citus viņiem aktuālus jautājumus, tostarp saistībā ar meliorācijas jomu.

“Mūsu organizācijai bija otrā tikšanās ar zemkopības ministru, jo pirmo reizi tikāmies pirms viņa ievēlēšanas šajā amatā. Diezgan cerīgi raugāmies uz viņa darbu, jo ministrs ļoti iedziļinās nozares problēmās,” sacīja Cielavs.

Viņš piebilda, ka tikšanās bija vairāk kā informācijas apmaiņa un zemkopības ministra viedokļa uzklausīšana, līdz ar to nekādi lēmumi tajā netika pieņemti.

Cielavs atzīmēja, ka sēdē piedalījās arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Artūrs Toms Plešs (AP), kā arī Valsts tehniskā uzraudzības aģentūras (VTUA) pārstāvji, ar kuriem pārrunāti to kompetences jautājumi.

Latvijas lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības kamera “Agrichamber” ir dibināta 2016.gadā. Tā pārstāv vairāk nekā 360 zemnieku saimniecību, biedrību un citu fizisko un juridisko personu intereses no dažādiem Latvijas reģioniem.

LA.lv
AT
Agro Tops
Laukos
Kartupelis dzen asnus, ko darīt? Paņēmieni asnošanas ierobežošanai glabātavās
14 stundas
LE
LETA
Laukos
“Putnu fabrika “Ķekava”” iepazīstinās ar Latvijas un pasaules gaļas pārstrādes tirgus tendencēm
14 stundas
AT
Agro Tops
Laukos
Augu slimību un kaitēkļu izplatība augļu dārzos oktobrī
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Pasaulē
VIDEO: Ko paredz breksita vienošanās
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojušās par ugunspārtraukšanu Sīrijā
17 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
7 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
2 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
5 stundas