Laukos
Bizness

“Latvijas maiznieks” par 280 000 eiro plāno iegādāties jaunu aprīkojumu0

Foto LETA

Maizes un konditorejas izstrādājumu ražotājs AS “Latvijas maiznieks” par 280 000 eiro plāno iegādāties fasēšanas līniju un tvaika katlu, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Fasēšanas līniju plānots iegādāties par 200 000 eiro, bet tvaika katla iegādei iecerēts atvēlēt 80 000 eiro. Abas tehnoloģiskās iekārtas plānots uzstādīt līdz 2019.gada 1.martam, piesaistot finansējumu Eiropas Lauku fonda lauksaimniecības attīstībai (ELFLA) pasākumā “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē”.

Abos iepirkumu konkursos pretendenti var pieteikties līdz šā gada 30.novembrim.

Jau iepriekš “Latvijas maiznieks” valdes loceklis, Pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītājs Māris Daude pastāstīja, ka ražošanas ēku plānots nodot ekspluatācijā 2018.gada otrajā ceturksnī. Tostarp jaunajās telpās plānots uzstādīt “ciabatas” ražošanas līniju, kurā aptuvenais plānotais investīciju apmērs ir 2,8 miljoni eiro.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2016.gadā “Latvijas maiznieks” strādāja ar 25,033 miljonu eiro apgrozījumu un 470 790 eiro peļņu.

“Latvijas maiznieks” ražo dažādu veidu maizi, kā arī dažāda veida konditorejas izstrādājumus. Zināmākie zīmoli ir maizes sērija “Zeltene”, “Vita”, ”Līgatnes”, “Sabiles”, “Zemnieku” maize, “Galda baltmaize”.

“Latvijas maiznieks” lielākais īpašnieks ir Igaunijas kompānija “Maral Invest”.

LA.lv