Laukos
Bizness

“Latvijas maiznieks” šogad plāno nelielu apgrozījuma pieaugumu0

Foto LETA

Maizes ražotājs “Latvijas maiznieks” šogad paredz nelielu apgrozījuma pieaugumu salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, sacīja “Latvijas maiznieka” valdes loceklis, Pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītājs Māris Daude.

“2017.gadu esam strādājuši ar nelielu apgrozījuma pieaugumu un veiksmīgi turpinām attīstīties un strādāt ar jauniem produktiem,” sacīja Daude.

Viņš pastāstīja, ka “Latvijas maiznieks” šogad salīdzinājumā ar gadu iepriekš ir audzējis eksportu, kā arī veiksmīgi nostabilizējies esošajos tirgos un veicis daudz iestrādes jaunos tirgos, kur plānots sākt eksportu 2018.gadā.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2016.gadā “Latvijas maiznieks” strādāja ar 25,033 miljonu eiro apgrozījumu un 470 790 eiro peļņu.

“Latvijas maiznieks” pamatkapitāls ir 895 629 eiro. Uzņēmums ražo dažādu veidu maizi, kā arī konditorejas izstrādājumus. Zināmākie zīmoli ir maizes sērija “Zeltene”, “Vita!”, “Melnā”, “Īstenā”, “Pavasara” un “Galda”. “Latvijas maiznieks” lielākais īpašnieks ir Igaunijas kompānija “Maral Invest”.

LA.lv