Laukos
Bizness

“Latvijas maiznieks” modernizēsies par teju četriem miljoniem eiro0

Foto LETA

Maizes un konditorejas produkcijas ražotājs “Latvijas maiznieks” ražošanas ēkas paplašināšanā un ražošanas līnijas iegādē plāno investēt aptuveni 3,787 miljonus eiro, pastāstīja valdes loceklis, Pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītājs Māris Daude.

Pašlaik uzņēmums ir sācis ražošanas ēkas paplašināšanu, kurā plānots ieguldīt 987 000 eiro. Ražošanas ēku plānots nodot ekspluatācijā 2018.gada otrajā ceturksnī, un jaunajās telpās tiks uzstādītas jaunas iekārtas – “ciabatas” ražošanas līnija, kurā aptuvenais plānotais investīciju apmērs ir 2,8 miljoni eiro.

Tāpat “Latvijas maiznieks” aktīvi pēta eksporta tirgus un uztur sarunas par jauniem līgumiem dažādās valstīs. Uzņēmums patlaban piedalās vienā no lielākajām pārtikas izstādēm Eiropā “Anuga”, kur tiekas ar potenciāliem klientiem. “Eksporta apjoms aug un straujāks pieaugums būs 2018.gadā, kad atklāsim jauno “ciabatas” līniju,” sacīja Daude.

Jau ziņots, ka “Latvijas Maiznieks” 2016.gadā strādāja ar 25,033 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,5% vairāk nekā gadu iepriekš un 470 790 eiro peļņu, kas ir par 13,4% mazāk nekā gadu iepriekš.

“Latvijas maiznieks” zināmākie zīmoli ir maizes sērija “Zeltene”, “Vita”, ”Līgatnes”, “Sabiles”, “Zemnieku” maize, “Galda baltmaize”. “Latvijas maiznieks” lielākais īpašnieks ir Igaunijas kompānija “Maral Invest OU”.

LA.lv