Laukos
Piensaimniecība

“Latvijas piena” apgrozījums pērn otrajā pusgadā bija 19,37 miljoni eiro 0

Foto – Evija Trifanova/LETA

Piena ražotāju kooperatīvu izveidotais piena pārstrādes uzņēmums SIA “Latvijas Piens” iepriekšējā saīsinātajā pārskata gadā – no 2017.gada 1.jūlija līdz 2017.gada 31.decembrim – strādāja ar 19,37 miljonu eiro apgrozījumu un 848 594 eiro zaudējumiem, liecina informācija “Firmas.lv”.

Uzņēmuma pārskata gada finanšu rezultātus nevar salīdzināt ar rezultātiem gadu iepriekš, kad kompānija strādāja pilnu finanšu gadu.

“Latvijas piens” vadības ziņojumā teikts, ka 2017.gada otrajā pusgadā kompānijas īpašnieki turpināja investēt ražošanas iekārtās, un uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 96 darbinieki.

Nākotnē kompānijas mātes uzņēmums “Eximo Agro-Marketing AG” saskaņā ar kompānijas vadības viedokli turpinās palīdzēt uzņēmumam nodrošināt stabilu izeju uz starptautiskiem tirgiem, kas uzlabos uzņēmums finanšu rezultātus un rentabilitāti.

Tāpat kompānija plāno arī turpmāk palielināt ražošanas apmērus, radīt jaunus produktus un piesaistīt partnerus jauniem eksporta tirgiem, kā arī popularizēt un attīstīt zīmolu “Trikāta” vietējā tirgū.

“Latvijas piens” vadība arī informē, ka 2018.gada 6.martā Uzņēmumu reģistrā reģistrētas izmaiņas kompānijas valdes sastāvā – valdes priekšsēdētāja amatu atstājis Jānis Vaivods un valde turpmāk sastāv no diviem valdes locekļiem – Jāņa Cipuļa un Andreasa Zerrāna Tīsa.

Jau vēstīts, ka Vācijas koncerns “Fude + Serrahn Milchprodukte” pērn iegādājies “Latvijas piens” kontrolpaketi no kooperatīva “Latraps”, līdz ar to patlaban rūpnīcas 75,1% daļu pieder “Fude+Serrahn Milchprodukte” meitasuzņēmumam “Eximo Agro-Marketing”, 14,5% – “Latraps”, 8,5% – piensaimnieku kooperatīvam “Dzēse”, bet 1,9% – graudkopības kooperatīvam VAKS.

Tāpat ziņots, ka finanšu gadā, kas ilga no 2016.gada 1.jūlija līdz 2017.gada 30.jūnijam “Latvijas piens” strādāja ar 23,164 miljonu eiro apgrozījumu un 2,655 miljonu eiro zaudējumiem.

“Latvijas piens” ir Latvijas lauksaimnieku veidots uzņēmums, kas darbu sāka 2012.gada nogalē. Kopš 2014.gada uzņēmums fokusējies un attīstījis siera ražošanu.

LA.lv
VV
Vivanta Volkova
Laukos
Ar sēkliņām, augļiem un speķi. Kā Rucavas “Alejās” cep īstu lauku maizi
6 stundas
GS
Gundega Skagale
Laukos
Padoms zemniekam. Izmaiņas AAL sarakstā – fungicīdi un herbicīdi
21 stundas
IM
Ingrīda Mičāne
Laukos
Līdz ar “Bergvik Skog” meža Latvijā pārdošanu mainīts arī tā meitas kompānijas nosaukums uz “Sodra Latvia”
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Baidās no ažiotāžas: neizpauž čekas aģentu kartotēkas publicēšanas datumu decembrī
37 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Izvirza kanditātus darbam Saeimas komisijās. Kādam amatam virza Kučinski?
1 stunda
LE
LETA/LA.lv
Pasaulē
Leiboristi aicina Meju atsaukt saskaņoto “puscepto” Breksita vienošanos
57 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Koļegovas brālis skaidro shēmas, kā sadarbojies ar māsu naudas darījumos
30 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Vairumam “Elektrum” klientu rēķinu pieaugums nepārsniegs 3,5 eiro mēnesī
16 minūtes