Bizness, Darbs un izglītība

“Latvijas piena” bijusī vadītāja Skudra ieņem augstu amatu “Rīgas dzirnavniekā”

Jelgavas rūpnīcas “Latvijas piens” bijusī valdes priekšsēdētāja Anita Skudra no šodienas sāk strādāt par ģenerāldirektori AS “Rīgas Dzirnavnieks”, kas ražo miltus, pārslas un putraimus.

Skudra “Latvijas pienu” sāka vadīt 2014.gada augustā, savukārt iepriekš viņa bija
kompānijas “NP Foods” komercdirektore Baltijas valstīs, bet vēl pirms tam tika strādājusi “Statoil Fuel&Retail Latvia” par mazumtirdzniecības reģionu vadītāju.

Skudra absolvējusi Latvijas Lauksaimniecības universitātes Pārtikas tehnoloģijas fakultāti, kā arī ieguvusi maģistra grādu Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā.

Kā norāda ” Rīgas dzirnavnieka” valdes loceklis Žilvinas Pakeltis, Skudras vadības pieredze Latvijas pārtikas uzņēmumos vēl vairāk spēcinās uzņēmuma pozīcijas un konkurētpēju Latvijas un ārvalstu tirgos.

“Grupai “Baltic Mill” ir ambiciozi plāni Baltijā. Tāpēc, lai tos īstenotu, mēs stiprinām vadības komandu ar jauniem līderiem,” norādīja Pakeltis.

Savukārt A.Skudra atzina, ka ir “uzaugusi ar “Herkuless” pārslām”, tāpēc ir gandarīta, ka varēs sniegt savu artavu šī un citu AS “Rīgas Dzirnavnieks” zīmolu attīstībā Latvijā un eksporta tirgos. “Tāpat manā līdzšinējā pieredzē ir bijusi sadarbības veidošana ar zemniekiem, kas ir būtiski, strādājot šajā uzņēmumā. “Rīgas dzirnavnieks” zīmoli ir Latvijas lepnums, un esmu pārliecināta, ka kopā ar vietējiem zemniekiem un mūsu sasniegumiem ārvalstu eksporta tirgos mums izdosies vēl vairāk veicināt to un uzņēmuma attīstību.”

“Rīgas dzirnavnieks” ir viens no lielākajiem graudu pārstrādātājiem Baltijā. Uzņēmums ražo un pārdod graudu pārstrādes produktus – visu veidu kviešu un rudzu miltus, miltu maisījumus, pārslas, placinātus graudus un putraimus industriālajiem patērētājiem, kā arī fasēto produkciju individuālam patēriņam ar zīmoliem “Hercogs”, “Herkuless” un “Īsta Saimniece”.

Uzzņēmums ir daļa no lietuviešu koncerna AB “Baltic Mill”, kura ir viena no lielākajām un modernākajām graudu pārstrādes grupām Baltijas valstīs.

0 Komentāri

Pievienot komentāru