Laukos
Politika

Latvijas zemnieku saimniecības iegādājušās pat “Jaguar” sporta auto6

Publicitātes foto

“Jaguar” sporta auto, “Porsche” un “BMW” luksusa apvidus automašīnas un “Mercedes Benz” modeļi, kuru cena pārsniedz 100 tūkstošus eiro, – arī šādas automašīnas pēdējos trīs gados gan līzingā, gan par saviem līdzekļiem iegādājušās Latvijas zemnieku saimniecības.

Paši pircēji lielā vienprātībā atsakās no jelkādiem komentāriem par to, kādas tieši funkcijas viņu zemnieku saimniecībās pildīs iegādātie luksusauto.

“Man nav jākomentē. Tā ir mana darīšana,” šī zemnieku saimniecības “Sējas” īpašnieka, Latvijas miljonāru sarakstā atrodamā Āra Burkāna pirms vairākiem gadiem sniegtā atbilde par viņa jau kārtējo pirkumu ir plaši izplatīta arī tagad.

Tikmēr Ceļu satiksmes drošības direkcijas dati rāda, ka pēdējos gados zemnieku saimniecību iegādāto luksusauto klāsts kļūst aizvien plašāks. 2016. gadā zemnieku saimniecības bija iegādājušās tikai piecas automašīnas, ko varēja uzskatīt par luksusauto, turklāt trīs no tām tika iegādātas līzingā.

2017. gadā zemnieku saimniecības jau iegādājās kopumā desmit luksus­auto, no kuriem četri tika pirkti par saviem līdzekļiem – tostarp arī “Porsche Cayenne” apvidus automašīna un “Jaguar F-Pace” sporta auto.

Saistītie raksti

Pērn Latvijas zemnieku saimniecību autoparks palielinājies par vismaz deviņām luksusautomašīnām, kuru vidū ir ne tikai vēl viens “Jaguar” sporta auto, bet arī “BMW 730D” sedans, kura cena atkarībā no aprīkojuma var pārsniegt pat 100 tūkstošus eiro.

 

LA.lv