Laukos
Bizness

Latvijas zivrūpniecības stendu Maskavas izstādē “Prodexpo” piegādās “Izstāžu serviss UG”0

Latvijas zivrūpniecības nozares stendu izstādē “Prodexpo 2018” Maskavā šogad piegādās “Izstāžu serviss UG”, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

“Izstāžu serviss UG” ir uzvarētājs starp diviem pretendentiem Agroresursu un ekonomikas institūta (AREI) izsludinātajā iepirkumu konkursā par Latvijas zivrūpniecības nozares stenda izstrādes, transportēšanas, nomas, uzstādīšanas, demontāžas un apkalpošanas pakalpojumu nodrošināšanu starptautiskajā izstādē “Prodexpo 2018” Maskavā, kura īstenošanai ir piesaistīts Eiropas Jūrlietu un Zivsaimniecības fonda finansējums.

Kopējā līgumcena, par kuru šā gada 24.janvārī “Izstāžu servisam UG” ir noslēgts līgums ar AREI par stenda piegādi, ir 22 300 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) jeb 26,983 eiro, ieskaitot PVN.

“Prodexpo” ir lielākā Krievijas pārtikas un dzērienu izstāde, kas šogad norisināsies jau 24. reizi. Izstāde notiek Maskavā no 6.februāra līdz 10.februārim, pulcējot 2188 dalībniekus no 58 valstīm. Izstādē būs izvietoti 40 nacionālie un reģionālie paviljoni.

LA.lv