Laukos
Tehnika

Lauksaimniecības tehnikas tirgotājam “Valtek” apgrozījums pērn – 16 miljoni eiro0


sēŗijas jauninājums
sēŗijas jauninājums
‘Valtra S’ sērijas traktors.

Lauksaimniecības tehnikas un traktortehnikas tirgotājs SIA “Valtek” pagājušajā gadā strādāja ar 16,159 miljonu eiro apgrozījumu, kas bija par 18,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt peļņa saruka līdz 181 627 eiro salīdzinājumā ar 411 748 eiro peļņu pirms gada, liecina informācija “Firmas.lv”.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka ieņēmumi palielinājās saistībā ar lauksaimniecības tehnikas un rezerves daļu pārdošanas apmēru pieaugumu. Uzņēmums aizvadītajā gadā strādāja ar peļņu, pateicoties tam, ka kompānija uzlaboja produktu pieejamību klientam gan kvalitātes, gan apmēra ziņā.

Vadība uzsver, ka turpmāk uzņēmums plāno veicināt jaunu produktu ieviešanu tirgū, kā arī strādāt pie servisa darba pilnveidošanas Zemgales, Vidzemes, Kurzemes un Latgales reģionos. Tāpat “Valtek” plāno koncentrēties uz produktu un izplatīšanas veidu attīstību, pielāgojot to dažādiem klientu segmentiem un vajadzībām. Iecerēts arī koncentrēties uz debitoru pārvaldību un debitoru naudas plūsmas sistemātisku un efektīvu kontroli, kā arī uz personāla resursu attīstību un vadības funkcijām, un turpināt iekšējās un ārējās darbinieku apmācības programmas.

Uzņēmums izplata tādu zīmolu tehniku kā “Valtra”, “Fendt”, “Challenger” un citus.

SIA “Valtek” dibināts 2003.gadā ar pamatkapitālu 1 120 930 eiro. Uzņēmums vienādās daļās pieder Arnim Kaminskim un Jurim Narubinam.

LA.lv