Laukos
Tehnika

Lauksaimniecības tehnikas tirgotājs ”Dojus Latvia” šogad plāno 33% apgrozījuma pieaugumu0

Ilustratīvs foto

Lauksaimniecības tehnikas tirgotājs SIA “Dojus Latvija” pagājušajā gadā strādāja ar 30,196 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 17% vairāk nekā gadu iepriekš, tikmēr peļņa samazinājums bija par 13,4% – līdz 105 225 eiro, liecina “Firmas.lv” dati.

Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn jaunās tehnikas tirdzniecības apmēri pieauga par 20% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, kas saistīts ar klientu iespējām apgūt Eiropas Savienības (ES) fondu līdzekļus.

Vadība arī norāda, ka “Dojus Latvija” turpināja darbu pie uzskaites un vadības sistēmas uzlabošanas, tostarp uzlabojot noliktavas uzskaiti un kontroli, pilnveidojot servisa darbu pārvaldības sistēmu, tirgojot jaunu un lietotu tehniku, kā arī slēdzot līgumus ar klientiem par tehnikas piegādi.

2018.gadā “Dojus Latvija” plāno par 33% palielināt apgrozījumu, uzturot attiecības ar esošajiem klientiem, piesaistot jaunus klientus un nodrošinot plānoto pēcpārdošanas servisu.

Vadība arī norāda, ka “Dojus Latvija” šogad plāno tirgus daļas pieaugumu lietotās tehnikas un pēcpārdošanas pakalpojumu nodrošināšanā, kas ļaus saņemt plānoto apgrozījuma pieaugumu ar nosacījumu, ka Latvijā saglabājas stabila makroekonomiskā situācija un nebūs negatīvu apstākļu, kas ietekmētu kompānijas klientu maksātspēju.

2016.gadā “Dojus Latvija” strādāja ar 25,811 miljonu eiro apgrozījumu un 121 480 eiro peļņu.

Uzņēmums reģistrēts 2010.gadā, un tā pamatkapitāls ir 711 000 eiro. “Dojus Latvija” vienīgais īpašnieks ir Lietuvas kompānija “Dojus”.

LA.lv