Laukos
Tehnika

Lauksaimniecības tehnikas tirgū atgriezusies stabilitāte0

Foto LETA

Lauksaimniecības tehnikas tirgū šogad situācija ir vērtējama kā laba un kopējais tirgus apgrozījums ir stabils ar pieaugošu tendenci, atzina lauksaimniecības tehnikas tirgotāja “Konekesko Latvija” Biznesa atbalsta direktore Antra Spickus.

“Kopējais tirgus apgrozījums ir stabils, bet ar pieaugošu tendenci. Pieaugums lielā mērā veidojas, pateicoties Eiropas Savienības fondu naudai – pēdējā kārtā tika atbalstīti visi iesniegtie projekti,” sacīja Spickus.

Viņa piebilda, ka lielākā izaugsme ir vērojama lopbarības sagatavošanas tehnikas tirgū, ko iespējams skaidrot ar piena cenas pieaugumu.

“Konekesko Latvija” [pārstāve arī norādīja, ka konkurence starp lauksaimniecības tehnikas tirgotājiem ar katru garu pieaug, tāpēc ir pastāvīgi jāattīstās un jāatrod veidi, kā celt klientu apkalpošanas līmeni. Kā piemēru viņa minēja “Konekesko Latvija” attīstīto bezmaksas servisa pieteikumu tālruņa sistēmu, lai jebkurš klienta jautājums vai problēma tiktu uzklausīta un piefiksēta.

“Konekesko Latvija” ir dibināts 1999.gadā, un tā pamatkapitāls ir 6,609 miljoni eiro. “Konekesko Latvija” ir Somijas lauksaimniecības ražošanas preču, tehnikas un labības tirdzniecības koncerna “Konekesko Oy” meitasuzņēmums Latvijā.

Pagājušajā gadā kompānija strādāja ar 38,555 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,8% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt samazinājās par 21,6% un bija 1,184 miljoni eiro.

LA.lv