Laukos
Tehnika

Lauktehnikas tirgotāja ”Dojus Latvia” apgrozījums pērn pieauga par 5,4%0

Publicitātes foto.

Lauksaimniecības tehnikas tirgotājs SIA “Dojus Latvija” pagājušajā gadā strādāja ar 31,821 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi bija 638 788 eiro pretēji peļņai gadu iepriekš, liecina informācija “Firmas.lv”.

Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn jaunās tehnikas tirdzniecības apmēri pieauga par 7% salīdzinājumā ar gadu iepriekš.

Vadība arī norāda, ka “Dojus Latvija” pērn aktīvi turpināja piedalīties dažādos mārketinga pasākumos, tādējādi vairojot tas atpazīstamību un sekmējot ieņēmumu pieaugumu nākotnē. Tāpat kompānija turpināja darbu pie pēcpārdošanas pakalpojumu pilnveides, tostarp atvēra jaunu reģionālā servisa tīkla centru Jēkabpilī. Kompānija turpināja darbu pie servisa darba produktivitātes uzlabošanas.

Pērn uzņēmums turpināja veikt arī lauksaimniecības tehnikas nomas pakalpojumus.

Vadība arī norāda, ka “Dojus Latvija” šogad plāno apgrozījumu iepriekšējā gada līmenī, uzturot kvalitatīvas attiecības ar esošajiem klientiem, piesaistot jaunus klientus un nodrošinot augstu pēcpārdošanas servisu.

Uzņēmuma vadība arī prognozē, ka jaunas tehnikas tirgus šogad būs atkarīgs no lauksaimniekiem pieejamā Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma, graudu ražas, kā arī no graudu un piena cenām. Paredzams, ka vidējās jaunas tehnikas vienības cenas paliks līdzīgā līmenī kā iepriekšējā gadā. “Dojus Latvija” plāno tirgus daļas pieaugumu lietotās tehnikas un pēcpārdošanas pakalpojumu pārdošanā, kas ļaus sasniegt plānoto apgrozījumu ar nosacījumu, ka Latvijā saglabājas stabila makroekonomiskā situācija un nebūs negatīvu klientu maksātspēju ietekmējošu faktoru. Nepārtraukti turpināsies darbs arī pie klientu apkalpošanas kvalitātes uzlabošanas.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2017.gadā “Dojus Latvija” strādāja ar 30,196 miljonu eiro apgrozījumu un 105 225 eiro peļņu.

Uzņēmums reģistrēts 2010.gadā, un tā pamatkapitāls ir 711 000 eiro. “Dojus Latvija” vienīgais īpašnieks ir Lietuvas kompānija “Dojus agro”.

LA.lv