Laukos
Tehnika

Lauktehnikas tirgotājs “Dotnuva Baltic” pērn pārsniedzis 15 miljonu eiro apgrozījumu 0


‘Case IH Farmlift’  teleskopiskais iekrāvējs
‘Case IH Farmlift’ teleskopiskais iekrāvējs
Foto no LA arhīva.

Lauksaimniecības tehnikas un traktortehnikas tirgotājs SIA “Dotnuva Baltic” pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.jūlija līdz 2018.gada 30.jūnijam, strādāja ar 15,695 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt zaudējumi saruka 3,7 reizes – līdz 213 284 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma pieaugums panākts pateicoties aktīvai pārdošanas stratēģijai un iespējai piedāvāt klientiem dažādus finansējuma risinājumus. Pārdošanas apmēru pieaugumu ietekmēja arī uzņēmuma pārstāvniecība visos Latvijas reģionos.

Vienlaikus “Dotnuva Baltic” vadība pauž pārliecību, ka nākamajā finanšu gadā darbība būs sekmīgāka, uzrādot peļņu. Uzņēmums plāno turpināt reģionālo attīstību, kā arī nodrošināt un uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Tāpat uzņēmums plāno turpināt investēt darbinieku apmācībās un darba drošības jautājumos, kā arī intensīvi strādāt pie šaubīgajiem debitoriem, lai atgūtu finanšu līdzekļus par pārdotajām precēm un pakalpojumiem.

“Dotnuva Baltic” piedāvā tādu zīmolu kā “Case IH”, “Kverneland”, “Güstrower”, “Quicke”, “Spearhead”, “Einbock”, “Schäffer”, “Cimbria”, “Kongskilde” un “Agrifac” tehniku, kā arī plašu sēklu, graudu un zālienu maisījumu klāstu.

Iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2016.gada 1.jūlija līdz 2017.gada 30.jūnijam, “Dotnuva Baltic” strādāja ar 14,912 miljonu eiro apgrozījumu un 784 495 eiro zaudējumiem.

Kompānija ir reģistrēta 2010.gadā, pamatkapitāls ir divi miljoni eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Lietuvas kompānijai “Dotnuva Baltic”.

LA.lv
LA
Laukos.lv
Laukos
Vai apdraudēta bezmaksas piena un augļu izdale skolās? Briselē spriedīs par programmas finansējumu
9 stundas
LA
Laukos.lv
Laukos
Viedoklis. Ukraiņu olu rēgs klīst pa Latviju
9 stundas
AT
Agro Tops
Laukos
Amerikāņi atjauno ‘Massey Ferguson’ traktorus
11 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

DK
Dace Kokareviča
Kultūra
Olande un Maļorka vai Ālandi un Maljorka? Mainās īpašvārdu rakstība
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Taksistu konflikts lidostā: policija sāk lietvedību
3 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Latvijas neatkarības garants esam tikai mēs paši 1
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Avārijā uz Ventspils šosejas gājis bojā autovadītājs
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Latvijas uzņēmuma interesēs mēģināts uzpirkt Lietuvas Bruņoto spēku virsnieku
2 stundas