Bizness, Graudu pārstrāde

Lauku māju vai savu biznesu? Ilze Jurkāne ciemos pie “Milzu!” pārslu ražotājiem

1. "Milzu pārslas" – stāsts par milzu uzņēmību, degsmi un zināšanām

1no8

Lai iepazīstinātu Latvijas iedzīvotājus ar pašmāju izcilajiem, kvalitatīvajiem un ekoloģiskajiem produktiem, Rimi sadarbībā ar pazīstamo garšas eksperti Ilzi Jurkāni ir izveidojis video stāstu – īsfilmu sēriju “Latvijas gardākie stāsti”. Tie ir veiksmes un pieredzes stāsti, kas ļauj iepazīt spilgtus Latvijas pārtikas produktu ražotājus, kuri piedāvā veselīgu, ekoloģisku un unikālu produkciju. Šie stāsti ir Ilzes Jurkānes dzīvas, vienkāršas un cilvēcīgas sarunas, ciemojoties pie ražotājiem un ceļojot latvisku garšu pasaulē.

“Milzu!” ir stāsts, kas apliecina: ja biznesa projektam pieiet ar lielu degsmi, enerģiju un prātu, ievērojot mārketinga zinātnes principus, var radīt patiešām veiksmīgus produktus, sasniegt labus rezultātus un pat konkurēt ar pasaules gigantiem.

“Milzu!” ir ģimenes uzņēmums, kas 2014. gada septembrī sāka ražot veselīgas, no dabiskām izejvielām, šķiedrvielām bagātas pilngraudu pārslas. Šobrīd “Milzu!” sortimentā ir no kviešiem un rudziem ražotas graudaugu pārslas, kā arī jauns produkts – ekoloģiskās “Milzu!” pārslas. Uzņēmums ir lielākais rudzu pilngraudu pārslu ražotājs Baltijas valstīs.

  1. "Milzu pārslas" – stāsts par milzu uzņēmību, degsmi un zināšanām
  2. Kā tas viss sākās?
  3. Stāsts par "Milzu!" ražotni
  4. Vistas "nageti" ar brokastu pārslām
  5. Pārslas ar gaļas un sēņu mērci
  6. Pārslas ar maskarpones un rukolas mērci
  7. Salāti ar bumbieriem, Rokfora sieru un rudzu pārslām
  8. "Milzu!" saldais ēdiens bērniem ar ogām un putukrējumu

Pievienot komentāru