Laukos

Lauku tehnikas tirgotāja “Agritech” apgrozījums pērn – 28 miljoni eiro0

Foto – Shutterstock

Lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības uzņēmums SIA “Agritech” pagājušajā gadā strādāja ar 28,157 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 17,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt peļņas pieaugums bija par 35% un sasniedza 876 429 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka “Agritech” aizvadītā gada beigās bija nodarbināti 72 darbinieki, kas ir par 7,5% vairāk nekā gadu iepriekš. Kompānija veiksmīgi turpināja tirgot galveno pārstāvēto zīmolu – “New Holland”, JCB, “Pottinger” un citu preces, kā arī nodrošināt servisu.

Pērn oktobrī kompānija atvēra jauno tirdzniecības un servisa centru Jelgavā, Ziediņu ceļā 3, kas ļaus palielināt servisa jaudas, uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti un kapacitāti. Jaunā tirdzniecības un servisa centra telpas pērn kompānija nomāja no saistītā uzņēmuma.

Kompānija ir izvirzījusi mērķi kļūt par lauksaimniecības un tehnikas un aprīkojuma pārdošanas un servisu pakalpojumu sniegšanas līderi Latvijas tirgū.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2016.gadā uzņēmums strādāja ar 23,916 miljonu eiro apgrozījumu un 649 365 eiro peļņu.

Kompānija ir reģistrēta 2009.gadā un tās pamatkapitāls ir 721 300 eiro. Kompānija pieder trim Igaunijas privātpersonām, tostarp uzņēmuma lielākais īpašnieks ir Ando Arons (81%).

LA.lv