Laukos

LIAA izsludina vakanci Ventspils biznesa inkubatora vadītāja amatam0

Foto no LA arhīva

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) izsludinājusi konkursu uz Biznesa inkubatoru departamenta Ventspils biznesa inkubatora vadītāja amata vietu uz laiku līdz 2023. gada 31. decembrim, liecina informācija oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

LIAA meklē cilvēku ar pieredzi darbā ar uzņēmējiem, kas nodrošinātu Ventspils biznesa inkubatora veiksmīgu darbību.

Pretendenta galvenie amata pienākumi būs vadīt biznesa inkubatora darbu atbilstoši tā stratēģijā noteiktajiem mērķiem un pieejamajiem resursiem, kā arī sniegt pirmsinkubācijas un inkubācijas atbalstu biznesa inkubatora klientiem, izvirzīt jaundibinātam komersantam sasniedzamos mērķus, identificēt un nodrošināt nepieciešamos pakalpojumus mērķu sasniegšanai, piesaistīt atbilstošu mentoru, konsultēt komandas veidošanā, attīstības veicināšanā, finansējuma piesaistē un citos jautājumos.

Tāpat amata pienākumos ietilpst arī identificēt inkubatora stratēģiskos partnerus un veicināt sadarbību ar tiem, sekmēt sadarbību ar biznesa inkubatoriem, akseleratoriem un līdzīgām organizācijām pasaules valstīs, kur ir attīstīta uzņēmējdarbības uzsācēju vide, identificēt un piedalīties starptautisku projektu, kas vērsti uz uzņēmējdarbības vides attīstību, īstenošanā, pārstāvēt biznesa inkubatoru un aktīvi popularizēt tā sniegtos pakalpojumus, izmantojot dažādus informācijas kanālus un nodrošināt informatīvu atbalstu jaundibinātiem komersantiem par LIAA sniegtajiem pakalpojumiem.

LIAA izvietotajā sludinājumā norādītās prasības Ventspils biznesa inkubatora vadītāja amata pretendentiem ir augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, vismaz divu gadu darba pieredze vadošā amatā, kā arī vismaz tikpat ilga pieredze darbā biznesa inkubatorā, uzņēmumā, organizācijā vai pašvaldībā uzņēmējdarbības uzsācēju konsultēšanā. Par priekšrocību tiks uzskatīta darba pieredze minētajās jomās Ventspils biznesa inkubatora darbības teritorijā.

Pretendentiem konkursam jāpiesakās līdz 2018.gada 9.februārim.

Jau ziņots, ka LIAA 2016. gada septembrī LIAA izveidoja 15 biznesa inkubatorus visā Latvijā. Biznesa inkubatori tiek finansēti Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros.

LA.lv