Laukos

“Lido” Rīgas bistro “Vērmanītis” atkal vaļā0

“Vērmanītis” pēc rekonstrukcijas. Publicitātes foto.

Piektdien, 15.jūnijā, pēc mēnesi ilgas pirmās kārtas rekonstrukcijas durvis klientiem vēris sabiedriskās ēdināšanas uzņēmuma AS “Lido” bistro “Vērmanītis”, kas piedzīvojis vērienīgas interjera izmaiņas, gan jaunumus pašapkalpošanās restorāna konceptā.

Uzņēmums rekonstrukcijas pirmajā kārtā kopumā investējis 830 000 eiro, īpašu uzsvaru liekot uz jaunajām tehnoloģijām. Objekts ir aprīkots ar jaunākās paaudzes ventilācijas sistēmu un ražošanas iekārtām un pannām. Savukārt interjers pārveidots saskaņā ar jauno dizaina konceptu, ko izstrādājusi māksliniece Evija Ķirsone un kas pirmo reizi ticis prezentēts “Lido” restorānos Berlīnē. Iekštelpās “Vērmanītis” varēs uzņemt līdz pat 120 klientu vienlaikus, un vasaras sezonā darbosies arī āra terase.

Lielākos jaunumus “Vērmanītis” piedzīvos līdz jūnija beigām, kad klientiem tiks atklāta un prezentēta gan grila ēdienu zona, gan “vrapu” zona, kurā klienti varēs baudīt arī iecienīto vistas un cūkgaļas girosu. Līdz ar jauno zonu ieviešanu Vērmanītī tiks radītas papildu 20 jaunas darba vietas un kopumā tajā strādās teju 75 darbinieki.

“”Vērmanītis” darbojas kopš 1999. gada, un arī toreiz, verot durvis, tas bija pilnīgi jauns un nebijis koncepts. Arī tagad šis būs modernākais “Lido” pašapkalpošanās restorāns gan interjera un tehnoloģiju, gan piedāvājuma ziņā,” atzina uzņēmuma īpašnieks Gunārs Ķirsons.

“Vērmanītis” atvēršanas svētki ar dažādām aktivitātēm un piedāvājumiem turpināsies visu jūniju, vairāk informācija uzņēmuma mājaslapā.

Pēc kompānijas pārstāvju aplēsēm, “Lido” grupas kopējais apgrozījums pērn sasniedza gandrīz 58 miljonus eiro, kas ir pieaugums salīdzinājumā ar 2016.gadu, kad grupas apgrozījums bija 45 miljoni eiro.

Uzņēmums dibināts 1991.gadā, tā pamatkapitāls ir 992 428 eiro. Pēc uzņēmuma vēstītā, “Lido” kapitālā Ķirsonam pieder apmēram 75% akciju.

LA.lv