Laukos

“Liepkalnu” jaunā ceptuve Pērnavā meklē darbiniekus; algā – 800 eiro0


“Liepkalnu” maiznīca Pierīgā, tirdzniecības centrā A7.
“Liepkalnu” maiznīca Pierīgā, tirdzniecības centrā A7.
Foto LETA

Maizes un konditorejas izstrādājumu ražotājas SIA “Liepkalni” jaunatvērtā ceptuve Pērnavā aicina darbā virkni darbinieku, liecina informāčijas uzņēmuma mājaslapā.

Tajā teikts, ka, ražošanai paplašinoties, darbam jaunajā ceptuvē-veikalā-kafejnīcā Igaunijā tiek meklēti maiznieki, konditori, konditora palīgi, pārdevēji un viesmīļi, kā arī pavāri un virtuves darbinieki. Pārdevējiem un viesmīļiem vēlamas igauņu valodas zināšanas.

Sakarā ar atalgojumu norādīts, ka tas būs, sākot no 800 eiro pēc nodokļu nomaksas.

Interesenti tiek aicināti pieteikties personīgi maiznīcā Pērnavā vai arī, rakstot uz uzņēmuma epastu.

Kā ziņots, jaunbūvētā “Liepkalnu” ceptuve Igaunijā oficiāli atvērta šogad 5.janvārī. Tā atrodas netālu no Pērnavas, “Via Baltica” ceļa malā. Uzņēmuma izveidē ieguldīts ap diviem miljoniem eiro.

Uzņēmuma īpašnieks Dagnis Čākurs iepriekš atzina, ka ražotne sākotnēji strādās vienā maiņā. “Sāksim cept produkciju sākumā tikai veikalam un tad domāsim par produkcijas ražošanu mazumtirgotājiem Igaunijā, kuriem līdz šim piegādājām produkciju no ceptuves Latvijā,” teica Čākurs.

Jau ziņots, ka Čākurs sociālajā tīklā pērnruden Facebook paziņoja, ka daļu darbības pārcels uz Igauniju saistībā ar “atsevišķu valsts iestāžu totālu neieklausīšanos Liepkalnu, kā vietējo Latvijas uzņēmēju viedoklī un atsevišķu valsts institūciju pastāvīgu uzņēmuma darbības apgrūtināšanu.”

“Liepkalnu” darbības politika ir atvērt ceptuves vairākās vietās Latvijā, kā arī Igaunijā, lai samazinātu attālumu no krāsns līdz pircējam un piegādātu veikaliem pēc iespējas svaigāku maizi. “Liepkalni” līdz šim atvēruši ceptuves Rūjienā, Valmierā, Aizkraukles novada “Liepsalās”, Ķekavā tirdzniecības centrā “A7” un tagad arī Pērnavā.

“Liepkalni” pēc īpašām tehnoloģijām cep dažāda veida rupjmaizi, saldskābmaizi, kviešu maizi, kā arī cepumus, tortes, pīrādziņu un kliņģerus. Pirms trim gadiem uzņēmums investēja 100 000 eiro dzirnavās, tādējādi sākot cept maizi un konditorejas izstrādājumus no pašu maltiem miltiem.

Kā liecina ” Firmas.lv” dati, “Liepkalnu” apgrozījums 2016.gadā bija 7,31 miljons eiro salīdzinājumā ar 7,16 miljoniem iepriekšējā gadā, savukārt peļņa bija 340 128 eiro salīdzinājumā ar 416 087 eiro pirms gada.

“Liepkalni” reģistrēti 1992.gadā Naukšēnos. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 194 682 eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Dagnim Čākuram.
Vairāk par “Liepkalniem” lasiet šeit

LA.lv
Inita Šteinberga
Laukos
“Puķes vēl nav medus”. Tukuma puses dravnieces šīs vasaras pieredze
18 stundas
LE
LETA
Laukos
“Latvijas maiznieks” pērn teju dubultojis peļņu
18 stundas
LA
Laukos.lv
Laukos
BTA: Lauktehnikas ugunsgrēku apdrošināšanas atlīdzībām jau rezervēti 200 000 eiro
18 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SL
Sintija Lukša
Ekonomika
“Ir jānotur esošais darbaspēks Latvijā.” Vai algu celšana un stundu uzskaite līdzēs? 2
6 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Slavenākā Rīgas grausta īpašniekiem sods sasniedzis jau 43 000 eiro
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: Drāma pendelēs – “Riga” izstājas no UEFA Čempionu līgas
5 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolotājiem tomēr būs lielākas algas 2
13 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā
14 stundas