Laukos
Piensaimniecība

“Lopkopības izmēģinājumu stacija Latgale” par 1,34 miljoniem eiro pirks lopbarības pārstrādes līniju0


Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto- Valdis Semjonovs

Viļānu novada Radopoles uzņēmums “Lopkopības izmēģinājumu stacija Latgale” ieguldīs 1,346 miljonus eiro lopbarības pārstrādes līnijas būvniecībā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Uzņēmuma izsludinātajā iepirkumu konkursā trīs pretendentu vidū uzvarējusi kompānija “Latgalija”, kuras piedāvātā līgumcena ir 1,346 miljoni eiro.

Saskaņā ar tehnisko specifikāciju konkursa uzvarētājam jāpiegādā autotransporta svari, jāizveido graudu pieņemšanas bedre, jāuzceļ graudu glabāšanas torņi, graudu kalte, graudu transportieru un tīrītāju novietne, lopbarības sagatavošanas līnijq jeb jāuzstāda kombinētās lopbarības mini rūpnīca, jāizveido ražošanas putekļu atbērtne un jāveic ēkas pirmā stāva telpu grupas kosmētiskais remonts.

Investīciju projektu plānots īstenot līdz nākamā gada 20.jūlijam. Lopbarības pārstrādes līnijas būvniecībai uzņēmums plāno piesaistīt finansējumu ES Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” apakšpasākuma “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē”

Jau ziņots, ka “Lopkopības izmēģinājumu stacija Latgale” pērn ir uzbūvējusi jaunu piena lopkopības fermu, tādējādi uzlabojot piena kvalitāti un audzējot svaigpiena ražošanas apmērus.

Jaunās fermas būvniecības pirmais posms izmaksāja 2,26 miljonus eiro. Taču uzņēmuma plānos bija arī īstenot projekta otro posmu, izbūvējot papildu kūti, ceļus, laukumus un skābbarības bedres un tādējādi projekta kopējās izmaksas tika lēstas apmēram 3,3 miljoni eiro.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Lopkopības izmēģinājumu staciju Latgale” apgrozījums 2017.gadā bija 1,737 miljoni eiro, bet peļņa – 781 560 eiro.

Kompānija ir reģistrēta 1991.gadā un tās pamatkapitāls ir 433 670 eiro. “Lopkopības izmēģinājumu stacija Latgale” pieder vairākiem akcionāriem, taču tā kā uzņēmums ir akciju sabiedrība, tam nav Uzņēmumu reģistrā obligāti jāiesniedz informācija par īpašniekiem, tāpēc šī informācija var neatbilst patiesībai.

LA.lv
AT
Agro Tops
Laukos
‘Amazon’ smidzinātājiem jauns uzlabojums
1 diena
LA
Laukos.lv
Laukos
Cēsīs rīkos semināru gaļas liellopu audzētājiem
1 diena
LE
LETA
Laukos
Jaunas traktora piekabes reģistrācijai Valsts tehniskās uzraudzības aģentūrā būs jāiesniedz atbilstības sertifikāts
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Ar burkāniem elektroauto nebaros. Ko iesākt, lai Latvijā autovadītāji pārietu uz elektromobiļiem? 1
7 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
“Tas nav saprātīgs virziens.” Kariņš neatbalsta “AP” rosināto ideju palielināt budžeta deficītu
10 stundas
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: “Dinamo” izbraukumu sāk ar bezierunu zaudējumu
6 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Gāja tumsā bez atstarotāja…Uz Valmieras šosejas nāvejoši notriekta sieviete
5 stundas
LE
LETA
Dabā
Saglabāsies neliels sals: laika prognoze sestdienai
14 stundas