Laukos

“Ludzas maiznīca” pagājušo gadu noslēgusi ar 3,53 miljonu eiro apgrozījumu0

Foto no LA arhīva

Konditorejas un kulinārijas izstrādājumu ražotājs un mazumtirgotājs SIA “Ludzas maiznīca” pagājušajā gadā strādāja ar 3,535 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16,2% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt zaudējumi samazinājās vairākas reizes – līdz 4 781 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka konditorijas un kulinārijas produktu ražošanas apmērs pēŗn palielinājies tikai par 8,5%, kas saistīts ar lielo konkurenci maizes, kulinārijas un konditorejas izstrādājumu tirgū. Pateicoties divu jaunu tirdzniecības vietu atvēršanai pagājušajā gadā Zilupē kompānijas apmēri mazumtirdzniecībā palielinājušies par 458 413 eiro.

Negatīvu peļņas rezultātu ietekmēja iepirkto izejvielu, pakalpojumu un degvielas cenu kāpums, kā arī kvalificēta darbaspēka trūkums.

Vadība norāda, ka šogad meklēsjaunus produkcijas noieta tirgus, strādās pie jaunu konditorejas un kulinārijas izstrādājumu veidu ražošanas. Tāpat uzņēmums plāno pārskatīt pārdošanas cenu politiku, ka arī strādāt pie izdevumu optimizācijas.

2016.gadā “Ludzas maiznīca” strādāja ar 3,043 miljonu eiro apgrozījumu un 15 203 zaudējumiem.

“Ludzas maiznīcas” pamatdarbība ir konditorejas un kulinārijas izstrādājumu ražošana un mazumtirdzniecība. Uzņēmums ražo 24 veidu maizes izstrādājumu un aptuveni 108 veidus dažādu konditorejas un kulinārijas izstrādājumu. Kompānija ir reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 147 254 eiro. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir Amanda Lukašenoka.

LA.lv