Laukos
Lauku sēta

Madonā rīkos regulāras jauno mednieku apmācības0

Foto – žurnāls “Medības”

Sākot ar 20.janvāri Latvijas Lauku konsultācijas un izglītības centra (LLKC) Meža konsultāciju pakalpojumu centra Madonas nodaļa brīvdienās organizēs grupu jauno mednieku apmācībām.

Apmācības notiks sestdienās un svētdienās Poruka ielā 2, Madonā, bet praktiskās apmācības norisināsies šautuvē “Palejas” Praulienas pagastā.

Apmācību dalībnieki saņems arī izdales materiālus ar prezentācijām. Šautuvē apmācības notiks pieredzējuša instruktora vadībā, nodrošinot ieroci un 20 patronas šaušanai pa stāvošu un kustošu mērķi (mežacūku).

Personas, kuras apguvušas apmācību kursu programmu, iegūst sertifikātu, kas ļauj kārtot eksāmenu mednieka apliecības iegūšanai.

Topošajiem medniekiem dalības maksa apmācībām ir 170 eiro.

LLKC darbojas kopš 1991.gada un ir lielākais lauku konsultāciju sniedzējs Latvijas teritorijā. Tā pastāvēšanas mērķis ir veicināt lauku attīstību, paaugstinot lauku uzņēmēju profesionālās un ekonomiskās zināšanas, nodrošināt konsultāciju un mācību organizāciju visos Latvijas novados, paaugstināt lauku iedzīvotāju konkurētspēju Eiropas Savienībā un organizēt Zemkopības ministrijas padotībā esošajās iestādēs strādājošo darbinieku tālākizglītību.

LA.lv