Laukos
Graudkopība

Maizes ceptuve “Lāči” pērn panākusi apgrozījuma kāpumu0


Normunds Skauģis.
Normunds Skauģis.
Foto: Paula Čurkste/LETA

Maizes un konditorejas izstrādājumu ražotājs SIA “Lāči” pērn sasniedzis 8,3 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2% vairāk nekā gadu iepriekš, pastāstīja uzņēmuma vadītājs un īpašnieks Normunds Skauģis.

Viņš teica, ka kopumā aizvadītais gads bija sekmīgs, jo izdevās kāpināt apgrozījumu un peļņu, lai gan precīzi auditētie dati būšot zināmi vēlāk.

Skauģis pastāstīja, ka darbības rādītājus pozitīvi ietekmējis atjaunotais maizes iepakojums, kas kļuvis modernāks un vairāk izceļ maizes īpašības. Tāpat kompānija strādāja pie jauniem produktiem, attīstot arī zīmola “Veselīgs produkts” produkciju.

Pērn “Lāči” sekmīgi startēja arī valsts svētkos ar jauniem produktiem, tostarp jauniem cepumiem, šokolādes tāfelītēm, konfekšu izlasi, kā arī jauniem maizes produktiem. Pērn “Lāči” arī nosvinējuši 25.gadu pastāvēšanas jubileju, kam par godu izdota grāmata “Maizes dvēseli meklējot”.

Investēti līdzekļi arī personāla apmācībās un kvalifikācijas celšanā, kā arī uzbūvētas jaunas bioloģiskās attīrīšanas iekārtas ražotnei, kurās ieguldīti apmēram 160 000 eiro, pastāstīja maizes ceptuves “Lāči” īpašnieks.

Skauģis atzīmēja, ka pagājušajā gadā “Lāči” ir atvēruši arī divas jaunas tirdzniecības vietas – tirdzniecības centrā “Spice”, kā arī Vecrīgā Kaļķu ielā.

“Lāči” 2017.gadā strādāja ar 8,14 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt peļņa samazinājās par 20,7% – līdz 132 601 eiro.

“Lāči” dibināti 1995.gadā Babītes pagastā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 961 860 eiro. Uzņēmuma īpašnieks ir Normunds Skauģis. “Lāču ceptuvei” pieder 17 veikali Rīgā un Latvijas reģionos.

LA.lv