Laukos
Graudkopība

Maizes un saldumu ražotāji vēl var pieteikties dalībai Vācijas izstādē “Anuga 2019”0

Foto: Timurs Subhankulovs

Agroresursu un ekonomikas institūts (AREI) izsludinājis Latvijas pārtikas ražotāju papildu pieteikšanos uz dažām vietām nacionālajā kopstendā maizes/saldumu paviljonā izstādē “Anuga 2019”.

Minimālā platība, ko var pieteikt, ir 10,5 kvadrātmetri. Atbilstoši pieejamiem finanšu līdzekļiem piešķirto subsīdiju programmu ietvaros, AREI kopstenda dalībniekiem plāno nodrošināt kopīgu, vienotā dizainā aprīkotu stendu, tajā skaitā mēbeles, produktu paraugu vitrīnu, info leti, bukletu turētāju, atkritumu tvertni, elektrības pieslēgumu un vienu elektrības ligzdu, kā arī produktu paraugu transportēšanu uz izstādi. Līdzfinansējumu dalībai izstādē par neaprīkotu platību varēs saņemt 20% apmērā.

Izstādes izmaksas- neaprīkotas ekspozīcijas platības viena kvadrātmetra cena ir 264 eiro, reģistrācijas maksa 990 eiro. Izmaksas norādītas bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Papildu izmaksas, saistībā ar produktu eksponēšanai nepieciešamo papildaprīkojumu, piemēram, ledusskapjus, aukstumvitrīnas ar attiecīgo 24 stundu elektrības pieslēgumu, kā arī komandējuma un ceļa izmaksas.

Vietas stendā tiks piešķirtas pieteikumu saņemšanas secībā, aizpildot pieteikumus un “de minimis” veidlapu. Ieskanētos pieteikumus parakstītus var iesniegt līdz 24.aprīlim uz e-pastu [email protected], bet to oriģināls jānosūta pa pastu vai jāiesniedz personīgi Rīgā, Struktoru ielā 14, LV-1039.

Izstāde “Anuga” notiek katru otro gadu un 2019.gadā tā ilgs no 5.-9.oktobrim Vācijas pilsētā Ķelnē. Kopējā izstādes platība ir 284 000 kvadrātmetri. 2017.gadā izstādi apmeklēja apmēram 165 000 apmeklētāju. Šogad, 34. izstādes pastāvēšanas reizē, tika sasniegts rekordliels dalībnieku skaits – 7400 uzņēmumi no 107 pasaules valstīm.

LA.lv