Laukos
Graudkopība

Maiznīca “Fazer Bakery Baltic” manījusi izpilddirektoru0

Publicitātes foto

Maiznīcas “Fazer Bakery Baltic” rīkotājdirektora amatā un “Fazer Bakery” biznesa jomas vadības komandas locekļa amatā no novembra darbu sāks Klāvs Bērziņš, informēja “Fazer Bakery Baltic” komunikācijas direktore Baiba Gulbe.

Viņa pastāstīja, ka no 2014.gada līdz šā gada jūlija beigām “Fazer Bakery Baltic” rīkotājdirektora amatā un “Fazer Bakery” biznesa jomas vadības komandas locekļa amatā strādāja Lietuvas pilsonis Mindaugs Snarskis, bet šobrīd kompānijas rīkotājdirektora pienākumus pilda Agris Ločmelis.

Gulbe sacīja, ka Bērziņš iepriekš 19 gadus strādāja dažādos amatos un valstīs tabakas uzņēmumā “Philip Morris International”. Patlaban Bērziņš strādā Šveicē un ir atbildīgs par uzņēmuma pārdošanas stratēģiju pasaulē. Pirms tam viņš bija “Philip Morris International” tirdzniecības direktors Polijā, rīkotājdirektors Zviedrijā un Islandē, kā arī strādāja kā mārketinga vadītājs Baltijā un uzņēmuma vadītājs Latvijā.

“Fazer Bakery” biznesa jomas rīkotājdirektors Petri Kujala pauda pārliecību, ka Bērziņa pieredze un zināšanas ļaus uzņēmumam sasniegt labākus rezultātus.

Savukārt Bērziņš norādīja, ka aicinājumam pievienoties “Fazer” komandai piekritis, jo uzņēmuma vērtības sakrīt ar viņa vērtībām.

“Fazer” ir starptautisks ģimenes uzņēmums, kas specializējas maizes, saldumu un cepumu ražošanā, kā arī ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums strādā astoņās valstīs, un tā produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40 valstīm.

LA.lv