Laukos
Graudkopība

Maiznīca “Liepkalni” pērn panākusi strauju apgrozījuma un peļņas kāpumu0

Foto: Ieva Čīka/LETA

Maizes un konditorejas izstrādājumu ražotāja SIA “Liepkalni” apgrozījums pagājušajā gadā pieaudzis par 7,8% – līdz 8,104 miljoniem eiro, savukārt peļņa pieauga par 27,6% – līdz 276 048 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmums 2018.gadā ir strādājis, kāpinot apgrozījuma rādītājus. Tāpat salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu ir augusi arī peļņa un uzlabojušies rentabilitātes rādītāji. Kompānijai pērn izdevās arī palielināt saražotās produkcijas eksportu partneruzņēmumam Igaunijā “Parnamaed”. Aizdodot naudas līdzekļus, “Liepkalni” ir palīdzējuši “Parnamaed” izbūvēt maiznīcu apvienojumā ar veikalu un kafejnīcu.

2019.gadā “Liepkalni” ir apņēmušies turpināt stabilu saimnieciskās darbības izaugsmi. Līdzīgi kā iepriekšējos darbības gados kompānija plāno arī turpināt paaugstināt darbinieku atalgojuma līmeni un veikt darbaspēka saliedēšanas pasākumus, kā arī nodrošināt darbinieku veselības apdrošināšanu.

2017.gadā “Liepkalni” strādāja ar 7,517 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 36,4% – līdz 216 331 eiro.

Kompānija “Liepkalni” reģistrēta 1992.gadā, pamatkapitāls ir 194 682 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Dagnis Čākurs.

LA.lv