Laukos
Bizness

Maiznīcas “Dona” apgrozījums pērn pieauga par 3,1%0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto – LETA

Maiznīcas “Dona” apgrozījums pagājušajā gadā bija 3,306 miljoni eiro, kas ir par 3,1% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt peļņa samazinājās par 5% – līdz 69 475 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka peļņa samazinājās saistībā ar izmaksu pieaugumu par izejvielām un iepakojumu, kā arī saistībā ar investīcijām lielos, iepriekš plānotos remontdarbos ražošanas telpās. Turpretī apgrozījums pieauga, jo pagājušā gada sākumā palielinājās ražotās produkcijas cenas, kā arī būtiski pieauga konditorejas izstrādājumu ražošana.

“Dona” saimnieciskās darbības rezultāti ir normas robežās un norāda uz veiksmīgu un stabilu biznesa darbību daudzu gadu garumā,” uzsvērts vadības ziņojumā.

Vadība arī norāda, ka uzņēmums šogad plāno strādāt pie esošās tirgus daļas noturēšanas, kā arī turpināt atjaunot ražošanas līdzekļus un remontēt ražošanas telpas.

Jau ziņots, ka 2016.gadā maiznīca “Dona” strādāja 3,207 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,9% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 78% un sasniedza 73 091 eiro.

“Dona” dibināta 1993.gadā, un tās pamatkapitāls ir 38 400 eiro. Uzņēmums vienādās daļās pieder divām privātpersonām – Mairai Tauriņai un Valdai Golubova

LA.lv