Laukos
Bizness

“Maiznīcas Flora” apgrozījums pērn pieaudzis par 4,8%0

Foto – LETA

Krimuldas novada uzņēmums SIA “Maiznīca Flora” pagājušajā gadā strādāja ar 2,759 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,8% vairāk nekā iepriekšējā gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 8% – līdz 189 480 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Vadības ziņojumā teikts, peļņa samazinājusies galvenokārt saistībā ar pārdošanas un administratīvo izdevumu pieaugumu. Savukārt uzņēmuma apgrozījums pieaudzis, pateicoties jaunajai produkcijai.

2018.gadā uzņēmums turpinās attīstīt produkcijas piedāvājumu konditorejas segmentā Latvijas un ārvalstu tirgiem. Tāpat uzņēmums šogad plāno turpināt ražošanas iekārtu un citu pamatlīdzekļu iegādi, piesaistot līdzekļus no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA).

Vadība arī atzīmē, ka šogad “Maiznīca Flora” ir pārdevusi īpašumu Vangažu ielā, Rīgā.

2016.gadā “Maiznīca Flora” strādāja ar 2,632 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 6,8% – līdz 206 106 eiro.

“Maiznīca Flora” reģistrēts 1995.gadā, pamatkapitāls ir 88 892 eiro. Uzņēmums ar zīmolu “Flora” ražo vairāku veidu maizi, kā arī dažāda veida cepumus un kēksus. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks un arī valdes loceklis ir Juris Zilgalvis.

LA.lv