Laukos
Bizness

Mājražotāji nākamsvētdien Čiekurkalnā rīkos tirdziņu ar kartupeli goda vietā0


Čiekurkalna tirdziņš
Čiekurkalna tirdziņš
Čiekurkalna tirdziņš

Svētdien, 17.septembrī Rīgā, piecu ceļu krustojumā Rusova ielā 9 jeb Čiekurkalna krustcelēs tiks rīkots ikgadējais mājražotāju tirdziņš, kur godā vietā šoreiz celts kartupelis, piedāvājot īpaši plašu šī dārzeņa šķirņu klāstu. Īpaši gaidītas ģimenes ar bērniem, jo radošās darbnīcas un aktivitātes būs piemērotas gan pašiem mazākajiem, gan vecākiem un vecvecākiem.

Pasākums sāksies plkst.10 un visas dienas garumā lielus un mazus pasākuma apmeklētājus priecēs dažādas aktivitātes un rotaļas. Aktīvākajiem dalībniekiem sarūpētas balvas un pārsteigumi. Piemēram, ģimenes stafetē lēkšanā ar kartupeļu maisiem galveno balvu – ceļojumu pa Latgali, lai baudītu tās kulināro mantojumu – dāvinās ceļotāju klubiņš “Ceļo.lv”. Savukārt banka “Citadele” informēs par jaunumiem un piedāvās pasūtīt jauno bankas karti, rīkojot ar izlozi ar galveno balvu – mājražotāju labumu grozu, bet mesteidzīgu vizināšanos pa Ungura ielu zirga pajūgā nodrošinās “Tīraines staļļi”.

Plānots, ka pasākumu apmeklēs 1500 – 2000 cilvēku. Pasākuma vietā iespējams ērti nokļūt ar 11. tramvaju vai 9. autobusu.

Pasākumu rīko Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība, sadarbībā ar “Ezerparka Namiem”, kā arī “Čiekurkalna attīstības biedrību”, tipogrāfiju “Zemgus”, portālu Laukos.lv un radošajām darbnīcām “FreshArt”.

LA.lv