Laukos
Bizness

Mājražotājus aicina dalībai rudens izstādē “Riga Food 2018”0

Mājražotāju stendā izstādē ” Riga Food 2017″. Foto LETA

Mājražotāji, kuri vēlas piedalīties ikgadējās pārtikas industrijas izstādes “Riga Food” Novadu stendā, līdz pat 22.jūnijam var iesniegt attiecīgus elektroniskos pieteikumus Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrā (LLKC).

“Reģionālajos stendos aicinām piedalīties tādus mājražotājus, kuri produkciju ražo nelielos apjomos mājās. Šis ir viens no kritērijiem, lai LLKC no savas puses apstiprinātu pretendentu dalību izstādē. Priekšroku dosim ražotājiem, kuri izstādē plāno piedalīties visas četras dienas, vai vairākiem ražotājiem, kas konkrēto vietu stendā spēj aizpildīt visas dienas ar līdzīgu produkciju, savā starpā par to vienojoties,” norādīja LLKC Lauku attīstības nodaļas projektu vadītājs Raivis Maksis.

Elektroniskās pieteikšanās anketa meklējama LLKC mājaslapā, savukārt neskaidrību gadījumā mājražotāji aicināti vērsties pēc padoma tuvākajā LLKC nodaļā.

Arī šogad izstādes apmeklētāji tiks aicināti balsot par sev tīkamāko produktu garšu, lai noteiktu uzvarētāju konkursā “Tautas garša”. Pagājušajā gadā šajā konkursā vislielāko atzinību izpelnījās dažāda veida asinsdesas no saimnieces Inetas Boles, Jāņa Smeltera gatavotais stiprais bezalkoholiskais dzēriens ”Ingverine”, Valta Grasberga dabīga piena produkti, Lāsmas Kiļupes dažāda veida (cidoniju, rabarberu) sukādes šokolādē, augļu un ogu vīni no Leonīda Kradevica saimniecības, kā arī Agates Gūtmanes smalkie konditorejas izstrādājumi un kūciņas uz kociņa.

“Riga Food 2018” norisināsies Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala, laikā no 5. līdz 8.septembrim.

LA.lv