Laukos
Tehnika

“Massey Ferguson” frontālie iekrāvēji un “Hardi” karbona stieņi0

Publicitātes foto

Šogad demonstrējot jauno MF FL frontālo iekrāvēju Parīzes izstādē “Sima 2017”, Massey Ferguson turpina nostiprināt savas pozīcijas lauksaimniecības tehnikas segmentā, piedāvājot traktoru apvienojumā ar frontālo iekrāvēju.

MF frontālie iekrāvēji, konstruēti un ražoti pasaules vadošajā iekrāvēju rūpnīcā ciešā sadarbībā ar Massey Ferguson, atbilst lauksaimnieku arvien augošajām prasībām.

Starp būtiskākajām lietotāja prasībām, kurām ir pievērsta uzmanība, izgatavojot MF frontālos iekrāvējus, ir jauda, izturība, uzlabota pārredzamība un amortizācija, kā arī mašīnas vadības sistēma.

Savukārt dāņu kompānija “Hardi” izstrādājusi stieni no karbona


Lauksaimniecības smidzinātāju ražotāji jau labu laiku strādā pie tā, lai rastu risinājumus stieņa svara un slodzes samazināšanai uz rāmja centrālo daļu. Izstādē kompānija Hardi demonstrēja pirmo smidzinātāja stieni, kas izgatavots no karbonšķiedras.

Stieņa konstrukcija ir trīsdimensiju, līdz gada beigām tā būs pieejama vairākās modifikācijās. Pagaidām ar četru metru atmetamajām sekcijām karbona izpildījumā aprīkots stienis Delta Force ar darba platumu 39 metri. 

Kā apgalvo ražotājs, karbonšķiedra ir izturīgāka, vienkāršāka remontdarbos un četrreiz vieglāka nekā alumīnijs. Tādējādi jaunā 39 metru platā stieņa svars ir mazāks nekā pagaidām platākā – 36 m – šīs pašas kompānijas stieņa svars.

Karbonstieņa prototips jau gadu tiek testēts Amerikas laukos.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālš Agro Tops

LA.lv