Laukos

“Maxima Latvija” vēlas īrēt telpas jaunam veikalam Tērbatas ielā0

Arhīva foto. “Maxima Latvija” loģistikas centrs.

Mazumtirgotājs “Maxima Latvija” vēlas īrēt telpas jaunam veikalam Rīgā, Tērbatas ielā 33/35, apstiprināja “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Viņa sacīja, ka atvērt jaunu “Maxima” veikalu Tērbatas ielā 33/35 ir daļa no uzņēmuma “Maxima Latvija” šā gada investīciju plāna ar mērķi būt tuvāk pircējam, kā arī padarīt iepirkšanos vēl ērtāku un patīkamāku, kopumā investējot vairāk nekā 23 miljonus eiro.

Dupate-Ugule papildināja, ka līdz gada beigām kopumā tiks rekonstruēti 15 veikali Rīgā un reģionos, kā arī atvērti vismaz pieci jauni dažāda formāta veikali visā Latvijā, tajā skaitā veikals Tērbatas ielā 33/35.

Kā liecina Konkurences padomes (KP) mājaslapā publiskotais ziņojums, KP lems par mazumtirgotāja “Maxima Latvija” nomas tiesībām uz mazumtirdzniecības telpām Tērbatas ielā 33/35 no īpašumu nomātāja “K47”.

Saskaņā ar Konkurences likumu gadījumi, kad tirdzniecības vietā līdzšinējo mazumtirdzniecības tīkla veikalu nomaina cits mazumtirdzniecības tīkls, kurš piedāvā tādu pašu vai līdzīgu sortimentu, ir uzskatāmi par uzņēmumu apvienošanos un ir paziņojami padomei.

Lēmums par apvienošanās atļaušanu, aizliegšanu vai atļaušanu ar saistošiem noteikumiem KP jāpieņem viena mēneša laikā no ziņojuma saņemšanas dienas. Savukārt, ja lietā nepieciešama padziļināta papildu izpēte, lēmuma pieņemšanas termiņš var tikt pagarināts līdz trim mēnešiem no ziņojuma saņemšanas dienas.

“Maxima Latvija” apgrozījums pērn bija 723,054 miljoni eiro, kas ir par 4,2% vairāk nekā 2016.gadā, bet tā peļņa palielinājās 1,9 reizes, sasniedzot 23,224 miljonus eiro.

“Maxima Latvija” reģistrēta 2000.gada 29.novembrī. Kompānijas pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. “Maxima Latvija” pilnībā pieder Nīderlandē reģistrētajai kompānijai “Lincoln Land Erste B.V”. Uzņēmuma veikalu tīklu veido četru formātu 158 tirdzniecības vietas – pieci “Maxima XXX”, 24 “Maxima XX”, 127 “Maxima X” un divi “Maxima Express”.

LA.lv