Laukos
Dārzeņi un augļi

“Maxima” veikalos importa kāpostus un kabačus nomaina vietējie0

Foto – Shutterstock

No šodienas Latvijā audzētie galviņkāposti un kabači pieejami visos “Maxima Latvija” veikalos. Līdz šim iedzīvotājiem veikalos pieejami bija importa dārzeņi.

Šos dārzeņus “Maxima Latvija” veikaliem piegādā uzņēmums “Baltijas dārzeņi”. Kabaču cena “Maxima Latvija” veikalos ir 0,95 eiro, bet galviņkāpostu cena – 0,66 eiro par vienu kilogramu.

Līdz ar vietējiem galviņkāpostiem un baltajiem kabačiem “Maxima Latvija” veikalos pieejami arī sveramie salāti, skābenes, dilles, garie gurķi gan plēves iepakojumā, gan bez iepakojuma, lauku gurķi un tomāti.

“Šogad vēsais laiks atstājis ietekmi uz dārzeņu ražām, līdz ar to arī veikalu plauktos vietējie dārzeņi parādās nedaudz vēlāk nekā pērn. Arī vietējie, jaunie kartupeļi, kas ierasts veikalu plauktus pilda pirms Līgo svētkiem, šogad būs pieejami tikai nākamnedēļ,” atzina “Maxima Latvija” komercdirektors Viktors Troicins.

Viņš arī piebilda, kaiedzīvotāji joprojām priekšroku dod Latvijā audzētiem dārzeņiem un zaļumiem, un ar tiem biežāk pilda savus iepirkumu groziņus.

LA.lv