Laukos
Mežsaimniecība

Mēbeļu ražotāja “R.P. Group” apgrozījums pērn pieauga par 23,4%0

Foto LETA

Mēbeļu ražotājs un mēbeļu plātņu tirgotājs SIA “R.P. Group” pagājušajā gadā strādāja ar 3,384 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 23,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt peļņa bija 77 160 eiro, pretēji 80 589 eiro zaudējumiem gadu iepriekš, liecina informācija “Firmas.lv”.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka pērn uzlabojās situācija uzņēmuma pārstāvētajā nozarē salīdzinājumā ar 2016.gadu, kurā 2009.gada ekonomiskās krīzes sekas vēl atstāja dziļu iespaidu uz nozari, kurā kompānija darbojas. Līdz ar to uzņēmums aizvadīto gadu noslēdza ar peļņu.

Šogad kompānija plāno turpināt sniegt ar mēbeļu ražošanu saistītus pakalpojumus, kā arī nodrošināt pilnu pakalpojumu spektru, kas ir ļoti būtiski turpmākajai darbībai.

“R.P. Group” 2016.gadā strādāja ar 2,742 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,6% mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija cieta zaudējumu 80 589 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

”R.P.Group” ir reģistrēta 2000.gadā, un kompānijas pamatkapitāls ir 1,301 miljons eiro. Uzņēmums vienādās daļās pieder trim Latvijas un vienai Krievijas privātpersonai. Saskaņā ar informāciju kompānijas mājaslapā ”R.P.Group” nodarbojas ar mēbeļu ražošanā izmantojamo plātņu materiālu pārdošanu, kā arī mēbeļu ražošanu.

LA.lv