Laukos
Mežsaimniecība

Meža īpašniekiem iespēja apmācībās tikt pie papildpunktiem subsīdiju saņemšanai 0

Foto – Shutterstock

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Meža konsultāciju pakalpojumu centrs (MKPC) aicina meža īpašniekus izmantot iespēju piedalīties apmācībās un saņemt papildus piecus punktus, kas uzlabos izredzes saņemt ES atbalstu meža apsaimniekošanai.

Martā stājās spēkā grozījumi kārtībā, kādā piešķir atbalstu pasākumā “Ieguldījumi meža platību paplašināšanā un mežu dzīvotspējas uzlabošanā”.

Grozījumi paredz, ka papildus piecus punktus projektu vērtēšanas procesā var saņemt, apmeklējot mācību kursus par mežsaimniecību un meža apsaimniekošanu Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi” ietvaros.

Iesniedzot projekta pieteikumu Lauku atbalsta dienestam, pretendentam klāt jāpievieno apliecinājums par mācību kursu apguvi.

No 1 marta līdz 5.aprīlim norisinās projektu pieteikuma iesniegšana apakšpasākumā “Ieguldījumi meža ekosistēmu noturības un ekoloģiskās vērtības uzlabošanai”. Arī uz šo pieteikšanās kārtu attiecas noteikumu grozījumi, un tie pretendenti, kuri iepriekš ir apmeklējuši mācības, var projektam klāt pievienot apliecinājumu.

Mācības organizē LLKC Meža konsultāciju pakalpojumu centrs. Par tuvākajā laikā plānotajām mācībām un norises vietām varat uzzināt mājaslapā www.mkpc.llkc.lv vai arī, sazinoties ar MKPC nodaļu speciālistiem.

LA.lv