Laukos
Mežsaimniecība

Mežsaimniecības uzņēmumam “Sodra Latvia” izveidota padome0


Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto – Valdis Semjonovs

Mežsaimniecības uzņēmumam “Sodra Latvia” (iepriekš “Bergvik Skog”) izveidota padome, liecina informācija “Firmas.lv”.

Kompānijas padomes priekšsēdētāja amatā iecelts Ūlofs Kristofers Hānsons, bet padomes priekšsēdētāja vietnieka amatā – Ingrīda Sofija Petešona. Savukārt padomes locekļu amatos iecelti Lāšs Tūmass Mikaels Mangnusons, Pēters Matīass Kārlsons un Ūve Matīass Jūhansons.

Vienlaikus veiktas izmaiņas kompānijas SIA “Sodra mežs” padomē. “Sodra mežs” padomes priekšsēdētāja amatā darbu turpinās Hānsons, kā arī Petešona, bet no jauna padomes iecelti Magnusons, Kārlsons un Jūhansons.

Tāpat 11.novembrī veiktas izmaiņas arī uzņēmuma “Ruda” padomē, kur Hānsons ievēlēts padomes priekšsēdētāja amatā, Petešona – padomes priekšsēdētāja vietnieka amatā, bet Magnusons, Kārlsons un Jūhansons ieņem padomes locekļu amatus.

Jau ziņots, ka Zviedrijas “Bergvik Skog” 2018.gada beigās pārdeva meža īpašumus un uzņēmumus Latvijā Zviedrijas meža nozares koncernam “Sodra”. Kopumā īpašnieku mainīja zeme 111 100 hektāru platībā, no kuriem 80 300 hektārus veido produktīva meža zeme. Darījuma summa sasniedza 324 miljonus eiro.

2018.gadā “Sodra Latvia” apgrozījums bija 2,486 miljoni eiro, bet uzņēmuma peļņa bija 412 484 eiro. “Sodra Latvia” ir reģistrēta 2003.gadā, un tās pamatkapitāls ir 106,025 miljoni eiro. Kompānija pieder Zviedrijas “Sodra Skogsagarna Ekonomisk Forening”.

Savukārt “Sodra mežs” apgrozījums pērn bija 37,674 miljoni eiro, kas ir sešas reizes vairāk nekā gadu iepriekš, kamēr kompānijas peļņa pieauga 2,3 reizes – līdz 2,237 miljoniem eiro. “Sodra mežs” ir reģistrēts 2006.gadā, un tās pamatkapitāls ir 14,392 miljoni eiro. Uzņēmums pieder “Sodra Skogsagarna Ekonomisk Forening”.

Uzņēmums “Ruda” ir reģistrēts 1998.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2,378 miljoni eiro. Arī šis uzņēmums pieder “Sodra Skogsagarna Ekonomisk Forening”. 2018.gadā “Ruda” strādāja ar 1,024 miljonu eiro apgrozījumu un 582 214 eiro peļņu.

LA.lv
LA
Laukos.lv
Laukos
PVD atgādina par nepieciešamību vakcinēt mājdzīvniekus pret trakumsērgu
1 diena
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
“Jaunpils pienotavas” valdi atstāj Raimonds Misa
1 diena
LA
Laukos.lv
Laukos
Apbalvoti konkursa “Sakoptākais mežs” uzvarētāji
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Eksperts par to, kas ir satraucoši un pat bīstami saistībā ar vēlēšanām Rīgā 2
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Petraviča par sirmgalves nāvi pansionātā: notikumi “Laucienē” prasa rūpīgu apstākļu izvērtēšanu 3
13 stundas
LA
LA.LV
Sports
Indrašim Jaroslavļā salauž degunu, bet tiesneši pārkāpumu nepamana
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Dombravu sadusmo kāds vārds tiešajā ēterā 3
3 stundas
SK
Skaties.lv
Pasaulē
Spānijā atdzīvināta sieviete, kurai sešas stundas bija apstājusies sirds
2 stundas