Laukos
Mežsaimniecība

Mežtehnikas tirgotājam “Intrac Latvija” pērn teju dubults apgrozījuma pieaugums0

Foto – Shutterstock

Mežtehnikas, celšanas tehnikas un būvtehnikas tirdzniecības un servisa uzņēmums SIA “Intrac Latvija” pagājušajā gadā strādāja ar 26,408 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 48,9% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt peļņa pieauga par 24,4% – līdz 392 064 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Vadības ziņojumā teikts, ka pērn salidzinājumā ar iepriekšējo gadu jaunas mežtehnikas apgrozījums pieauga par apmēram 36%, jaunas pacēlājtehnikas tirdzniecības apgrozījums kāpa par 41%, bet jaunas būvniecības tehnikas pārdošanas apmērs pieaudzis par aptuveni 53%.

Vadība arī norāda, ka pērn jaunas tehnikas pārdošanas apmērs pieauga piecas reizes salīdzinājumā ar 2016.gadu, kad uzņēmums ieguva tiesības pārstāvēt “Massey ferguson” tehniku Latvijā. Arī rezerves daļu tirdzniecība pieauga par 9% salīdzinājumā ar gadu iepriekš, bet sniegto servisa pakalpojumu tirdzniecība – par 3%.

Turpmākā darbība tiks koncentrēta galvenokārt uz industriālās tehnikas pārdošanas apmēra palielināšanu visos tirgus segmentos. Šogad uzņēmums plāno kāpināt lauksaimniecības traktoru pārdošanas apmēru, lai sasniegtu 12% no tirgus daļas. Kompānija joprojām lielu uzmanību pievērsīs servisa darbu kvalitātes un servisa efektivitātes uzlabošanai, kā arī resursu palielināšanai.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2016.gadā uzņēmums strādāja ar 17,739 miljonu eiro apgrozījumu un 315 043 eiro peļņu.

“Intrac Latvija” ir reģistrēta 1994.gadā, pamatkapitāls ir 627 950 eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Zviedrijas kompānijai “Intrac Group AB”. “Intrac Latvija” ir tirgus līderis meža tehnikas (pārstāv “John Deere”), teleskopisko iekrāvēju (“Manitou”) tirdzniecībā, kā arī pārstāv “Case” būvtehnikas realizācijā. Uzņēmumam ir trīs filiāles – Saldū, Rēzeknē un Valmierā.

LA.lv