Laukos
Lauku sēta

Miķeļdienas biezzupa un sēņu izstāde Kārķos0

Foto – Anda Krauze

Valkas novada Kārķos nākamsestdien, 23. septembrī tiks rīkot Miķeļdienas tirdziņš, kurā būs iespēja iegādāties dārza, meža un lauku virtuves labumus, kā arī izbaudīt īstu lauku tirgus noskaņu, iesaistoties dažādās aktivitātēs.

Pasākuma rīkotāji aicina uz tirgu ņemt līdzi dažādus vareni izaugušus dārzeņus, lai piedalītos dārzeņu svēršanā un mērīšanā, kādu dārzeni atvēlot arī kopējam katlam Miķeļdienas biezzupas vārīšanai.

Tāpat notiks sēņu izstāde, kurā tiks noteikti dažādu sēņu, tajā skaitā neēdamu, nosaukumi. Pieaugušajiem un mazpulcēniem veiksmīgi pārdot un pircējiem atrast pašu gardāko un noderīgāko preci palīdzēs Saimniece, kuras lomā iejutīsies Vita Upeniece Melnbārde.

Pēc tirgošanās jaunajā tirgus laukumā Saimniece visus aicinās uz Dabas koncertzāli aplūkot sēņu un dārzeņu izstādes, piedalīties dārzeņu svēršanā un mērīšanā, kā arī piedalīties kartupeļu šķirņu degustācijā, kuras veiksmīgi izaudzējušas Borisa un Ināras Teterevu fonda programmas “Pats savam saimes galdam” projekta iesaistītās ģimenes Kārķos.

Tāpat plānota bērnu teātra izrāde, kam seko kopīgas pusdienas uz Tradīcijas salas, baudot Miķeļdienas biezzupu.

Savukārt pasākuma izskaņā plkst.19 Kārķu tautas namā notiks Mazsalacas novada amatierteātra “Ramata” Annas Brigaderes lugas “Kad sievas spēkojas” viesizrāde.

LA.lv