Dārzeņi un augļi, Veikalā un tirgū

“Milda” raugoties Centrāltirgus virzienā

Augļu un dārzeņu pārstrādātājs SIA “Milda KM”, kurš ražo produkciju ar zīmoliem “Milda”, “Gardigan” un “Maija un Paija”, varētu atvērt mazumtirdzniecības tirgotavu Rīgas Centrāltirgū. Par šādu iespēju Latvijas Tirgotāju asociācijas rīkotās konferences ietvaros Valmierā sprieduši AS “Rīgas Centrāltirgus” valdes loceklis Kaspars Zauls un “Milda KM” valdes priekšsēdētājs un uzņēmuma ražotnes direktors Vilnis Vorobjovs. Tāpat jau notikusi darba vizīte uzņēmuma ražotnē un pārrunas par sadarbību ar Centrāltirgu, izskatot iespējas atvērt ražotnes mazumtirdzniecības tirgotavu Eiropas lielākajā tirgū.

“”Milda KM” mazumtirdzniecības tirgotava Centrāltirgū varētu kļūt ne vien par pazīstamā Latvijas pārtikas produktu pārstrādātāja vizītkarti galvaspilsētas centrā, bet arī papildinātu tirgū pieejamo sortimentu, radot arvien jaunus iemeslus rīdziniekiem un pilsētas viesiem doties pēc iepirkumiem pie mums, atbalstot Latvijas zemniekus un reģionālo pārtikas produktu pārstrādātāju,” norāda K.Zauls.

“Milda KM” ir viens no vadošajiem tomātu mērču, majonēžu, sulu, sīrupu, dārzeņu zupu, salātu un citu pārtikas produktu ražotājiem Latvijā. Uzņēmums izejvielu iepirkšanas politikā orientējas uz vietējo zemnieku produkciju.

Jau vēstīts, ka līdzšinējais “Mildas tirdziņš” Rīgā, Ernesta Birznieka-Upīša ielā 2-4 šovasar tika slēgts sakarā ar viesnīcas būvniecības projektu.

“Mildas KM” rūpnīca atrodas Kocēnu pagastā, uzņēmuma reģistrētais pamatkapitāls ir 2 322 000 eiro, pērn nodarbināto skaits – 53 cilvēki.

Pievienot komentāru