Laukos
Bizness

Mušļu “Graci” ražotājs plāno palielināt eksportu līdz 70%0

“Graci” ražošanas līnija “Ādažos. Foto: Diāna Taube

Pārtikas ražotājs SIA “Felici” (mušļi “Graci”) turpmāko piecu gadu laikā plāno palielināt eksporta īpatsvaru līdz 70% no kopējā realizācijas apmēra, sacīja “Graci” idejas autore un uzņēmmuma vadītāja Alise Balgalve.

Viņa teica, ka uzņēmuma eksporta īpatsvars patlaban veido 51% no kopējā realizācijas apmēra. Uzņēmums šogad ir sācis realizēt produkciju Dānijā, kur ir pieprasījums pēc uzņēmuma ražotajiem mušļiem, kas vērtējams pozitīvi, jo “Felici” šajā produkcijas segmentā ir konkurētspējīgs. “Mušļi ir ļoti konkurētspējīgi, jo mums ir ļoti augstā līmenī testēšana. (..) Produktu attīstības nolūkā esam veikuši klīniskos pētījumus, kas ir ļoti augstā vērtē pasaulē,” teica Balgalve.

Pēc viņas teiktā, klientiem Skandināvijā ir svarīga ne tikai augsta produkcijas kvalitāte, bet arī partnera reaģēšanas ātrums. “Ja klients ir atsūtījis e-pastu un divu stundu laikā saņem atbildi, viņš zina, ka esi partneris, uz ko var paļauties. Tas ir būtiski – ātri reaģēt,” teica “Graci” idejas autore un vadītāja.

Balgalve piebilda, ka “Felici” stratēģiski ir savi mērķa patērētāji, kā arī mērķa tirgi, kurus uzņēmums cenšas piesaistīt, piedaloties starptautiskās pārtikas izstādēs. Tāpat ir arī tirgi, kuri saskata “Felici” ražotās produkcijas realizācijas potenciālu, piemēram, valsts Dienvidamerikas ziemeļos tirgus – Surinama, kurp “Felici” kopā ar “Dobeles dzirnavnieku” aizsūtījis veselu konteineru produkcijas.

Patlaban “Felici” produkciju realizē Eiropas Savienībā, tostarp Lietuvā, Igaunijā un Čehijā, Dānijā, kā arī trešās pasaules valstīs, Surinamā, Dubaijā, Serbijā, Saūda Arābijā un Libānā.

“Graci” zīmola īpašniece SIA “Felici” ražo mušļus, putras un ātri pagatavojamās maltītes ar dabīgi augstu uzturvērtību.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Felici” 2016.gadā strādāja 261 164 eiro apgrozījumu un zaudējumiem 90 044 eiro apmērā.

SIA “Felici” dibināta 2012.gadā, un tās pamatkapitāls ir 9660 eiro. Uzņēmums pieder SIA “Topmix” (55%), kuras vienīgā īpašniece ir SIA “VVMV”, Balgalvei (35%) un Krišjānim Brehmanim (10%).

atpakaļ drukāt

Meklēšana

LA.lv