Laukos
Gaļa un zivis

Nākamnedēļ atklās Centrāltirgus Gastronomijas paviljonu; slēgs Piena paviljonu0

Centrāltirgus Gastronomijas paviljons remontdarbu laikā. Publicitātes foto

No nākamās otrdienas, 15.janvāra, apmeklētājiem atkal būs pieejams atjaunotais Gastronomijas paviljons, informēja Rīgas Centrāltirgus pārstāve Zane Lapko.

Paviljonā būs atrodamas “Skrīveru saldumu”, “Dimdiņu”, “Austrumu garšas”, “Lāču”, “Ēlandes”, “Latgolys Golds”, “Straupes piens”, “Latgales piens” un citu uzņēmumu tirdzniecības vietas. Tāpat paviljonā būs pieejams plašs mājražotāju produkcijas un bakalejas produktu sortiments.

Pēc Lapko teiktā, paralēli vēl turpināsies labiekārtošanas darbi “foodcourt” jeb ēdināšanas zonā, taču drīzumā arī tā tiks atvērta apmeklētājiem.

Lai tirgotājiem un tirgus apmeklētājiem nodrošinātu ērtu un mūsdienu prasībām atbilstošu vidi, uzņēmums turpinās iesāktos Centrāltirgus paviljonu atjaunošanas darbus, tādēļ no 13.janvāra uz rekonstrukcijas laiku tiks slēgts Piena paviljons.

Uzņēmums aicina visus nomāt gribētājus pieteikties uz brīvajām tirdzniecības vietām kādā no citiem paviljoniem.

Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka Gastronomijas paviljona tirdzniecības zāles atjaunošanu, tirdzniecības mēbeļu un aukstuma apgādes vitrīnu iegādi, kā arī montāžu un apkopi par 1,68 miljoniem eiro veica pilsabiedrība “IMG&Buildimpeks”.

LA.lv