Laukos
Bizness

Nākamnedēļ informēs par izstādes “Riga Food 2017” pasākumiem0

Lai informētu par industrijas izstādes “Riga Food 2017” šā gada piedāvājumu un pasākumiem, nākamnedēļ, 28.augustuā, Rīgā, viesnīcā “Gutenbergs” notiks preses konference, informē izstādes rīkotāji.

Plānots, ka preses konference sāksies plkst.13 un tajā piedalīsies starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības “BT 1” valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle, “Riga Food” projekta vadītājs Rolands Nežborts, Agroresursu un ekonomikas institūta Izstāžu daļas vadītāja Daina Saktiņa, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis, “Pavāru kluba” biedre un pavāru konkursu rīkotāja Svetlana Riškova, Latvijas Tējas čempionāta organizators, tējas meistars no “X-Chai Riga” Jurijs Podusovs , ķā arī Latvijas Tehnoloģiskā centra projektu vadītāja Dzintra Švarcbaha.

Latvijas mājražotāji pasākumā stāstīs par saviem jaunajiem produktiem, savukārt Maiznieku biedrība iepazīstinās ar jaunākajiem produktiem.

Kā vēstīts, “Riga Food 2017” norisināsies 6. līdz 9. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Izstāde piedāvās starptautisku un pašmāju uzņēmumu un organizāciju ekspozīcijas, meistaru un pārtikas produktu konkursus, jaunumu prezentācijas, izglītojošus seminārus, šovus, kā arī meistarklases un degustācijas.

“Riga Food 2017” jaunākos produktus un pakalpojumus prezentēs vairāk nekā 700 uzņēmumu no kopumā vairāk nekā 35 valstīm, tostarp Austrijas, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Čehijas, Dānijas, Gruzijas, Igaunijas, Itālijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Polijas, Spānijas, Turcijas, Ukrainas, Uzbekistānas un Meksikas.

LA.lv