Laukos
Mežsaimniecība

Nedēļas nogalē Cēsīs godinās nozares gada balvas “Zelta čiekurs” ieguvējus0


Meža nozares gada balva “Zelta čiekurs”.
Meža nozares gada balva “Zelta čiekurs”.
Foto – LETA

Piektdien, 1. decembrī, Vidzemes koncertzālē “Cēsis” norisināsies meža nozares Gada balvas “Zelta čiekurs” pasniegšanas ceremonija. .

Balvu “Zelta čiekurs” nominācijā “Par mūža ieguldījumu”, kas tiek piešķirta par nozīmīgu mūža ieguldījumu nozares attīstībā, saņems izcili nozares pārstāvji – kokrūpnieks Juris Emsiņš, mežzinātnieks Jānis Smilga, mežsaimnieks Arnis Vairis Balodis, mežsaimnieks Dainis Blūmentāls un meža resursu informācijas sistēmu speciālists Jānis Uzulis.

Laureāti nominācijā “Par inovatīvu uzņēmējdarbību” ir SIA “Amber Wood”, AS “Latvijas valsts meži” (LVM) Mazsilu kokaudzētava un SIA “Rīgas Krēslu fabrika”, bet nominācijā “Par ieguldījumu sabiedrības izglītošanā” laureāti ir Kaspars Riže, Marja Gustavsone un LVM skolu izglītības programma “Izzini mežu”, ko īsteno Līga Abizāre, Anda Sproģe, Kaspars Riže un Tomass Kotovičs.

Savukārt laureāti nominācijā “Par ilgtspējīgu saimniekošanu” ir meža īpašnieki – Māris Bērziņš no Cieceres pagasta, Kārlis Martinsons no Limbažu pagasta un Guntis Vībāns no Zasas pagasta.

Gada balvas – ” Lielais Zelta čiekurs” – ieguvēji nominācijās “Par inovatīvu uzņēmējdarbību”, “Par ieguldījumu sabiedrības izglītošanā” un “Par ilgtspējīgu saimniekošanu” tiks nosaukti apbalvošanas ceremonijas laikā.

Meža nozares gada balvu “Zelta čiekurs”, kas ir augstākā atzinība par sasniegumiem meža nozarē, šogad pasniegs jau četrpadsmito reizi.

LA.lv